מחזירים את הקור לאמקור: טכנאי אמקור מזגנים מבית קולינג

מזגן האמקור שלכם מאבד את הקור? מחפשים טכנאי אמקור מזגנים שיחזיר אותו לתפקוד תקין?

• שירות תיקונים ותחזוקה למזגני אמקור על כל סוגיהם
• עבודה עם אחריות ועם חלקי חילוף מקוריים
• מתן מענה לקריאות דחופות בסופי שבוע ובחגים, 24 שעות ביממה
• שירות איכותי של טכנאי אמקור מזגנים בכל מרכז הארץ
• מילוי גז מזגנים (מהסוג הישן, פריאון, ומהחדש – גז ירוק נטול כלור)

הגעתם אל נותן השירות הנכון – קולינג מזגנים. עם ניסיון רב שנים בתיקון מערכות מיזוג אוויר מכל הסוגים (ממזגנים ביתיים ועד מגדלי קירור לתעשייה) ותודעת שירות גבוהה, קולינג מזגנים שולחת אליכם טכנאי מיזוג מורשים ואמינים לכל אזור גוש דן והשרון, וכמובן מבטיחה אחריות מלאה על העבודה וגם על חלקי החילוף.

כשמחפשים טכנאי אמקור מזגנים AMCOR, לקולינג פונים: 053-6663111

קצת על חברת אמקור:

חברת אמקור הוקמה כבר בשנותיה הראשונות של המדינה, ב-1949. בתחילת דרכה התמקדה דווקא בסוג אחר של קירור – בייצור המקררים הישראלים הראשונים. ברבות השנים נכנסה אמקור לתחום מיזוג האוויר. כיום מזגני אמקור הינם למעשה משווקים כמותג תחת חברת תדיראן, והם מציעים ספיקה גבוהה, פעולה שקטה וחסכונית בחשמל, ציפוי הידרופילי לעמידות ארוכת טווח ואמינות גבוהה.

שירות מעולה עם חלקי חילוף מקוריים AMCOR:

שירות טכנאי אמקור מזגנים של קולינג שם דגש רב על איכות חלקי החילוף בהם משתמשים טכנאי החברה: לקולינג מלאי גדול של חלקי חילוף מקוריים של אמקור, הן לדגמים ישנים והן לדגמים החדשים, כולל מדחסים, שלטים, כרטיסים אלקטרוניים ועוד. קולינג מספקת גם מילוי של גז מזגנים, הן מהסוג הישן (פריאון) והן חדש, המבוצע באמצעות משקל מיוחד לגזים ומד לחץ דיגיטלי לביצוע עבודת מילוי מדויקת לעילא.

להזמנת שירות טכנאי אמקור מזגנים, צרו עמנו קשר בכל עת בטלפון: 053-6663111