זקוקים לטכנאי תדיראן מזגנים? מדוע אתם ממתינים?

התקשרו כבר עכשיו אל קולינג מזגנים: 053-6663111 ותיהנו משירות מקצועי ומצוין מסביב לשעון!

חברת קולינג מזגנים שולחת אליכם טכנאי תדיראן מזגנים מקצועיים ומומחים בעלי רישיון, לבדיקה, לתיקון ולביצוע תחזוקה וניקוי במערכות מיזוג מבית תדיראן בדירות ובבתים פרטיים, בעסקים, במוסדות ובתעשייה. השירות ניתן 24 שעות ביממה עם אפשרות לתיקוני חירום בסופי שבוע ובחגים, ותמיד מלווה באחריות מלאה.

לא פחות חשוב – כדי לבצע כל תיקון מזגני תדיראן על הצד הטוב ביותר, קולינג נמצאת בקשר הדוק עם תדיראן, וברשותה מחסן חלקי חילוף מקוריים למערכות המיזוג השונות של תדיראן: כרטיסים אלקטרוניים, מדחסים ומנועים שלטים למזגני תדיראן ועוד (גם על החלפים אתם מקבלים אחריות של קולינג!). אם בניידת השירות של טכנאי תדיראן מזגנים מטעמנו חסר במקרה החלק המתאים, נשמח לשלוח אותו עד אליכם ואל הטכנאי שלנו במשלוח מהיר.

• תיקון מזגני תדיראן מכל הסוגים, עם אחריות
• שירות טכנאי תדיראן מזגנים במרכז הארץ (שרון+גוש דן)
• אנשי מקצוע מורשים, עם ניסיון רב בענף המיזוג
• חלקי חילוף מקוריים של תדיראן
• שירות תיקוני מזגנים דחופים גם בשבת ובחג
• ניקוי מזגן ותחזוקתו על ידי טכנאי תדיראן מזגנים מוסמך
• התמחות גם בתיקון מערכות מיזוג מורכבות תעשייתיות ומוסדיות

על חברת תדיראן מזגנים TADIRAN:

תדיראן TADIRAN הוקמה ב-1962, ממיזוג של שני מפעלים, כשבתחילת דרכה התמקדה בעיקר בייצור ובשיווק מקררים. כיום זהו קונצרן גדול, העוסק במגוון תחומים, מפתרונות התייעלות אנרגטית ועד תקשורת. בתחום מיזוג האוויר תדיראן TADIRAN מספקת מספר מותגים מוכרים פרט לשמה שלה, בהם מזגני טושיבה ואמקור.

תדיראן היא כיום מיצרני המזגנים האיכותיים והמפורסמים בישראל, המשלבים טכנולוגיות מתקדמות כגון: מדחסי אינוורטר לחיסכון אנרגטי (וטכנולוגיות לשליטה רב ערוצית על כל מדחס במזגן בנפרד), פתרונות שליטה מרחוק באמצעות WIFI במזגן מיני-מרכזי, טכנולוגיית everlasting להארכת חיי המזגן ושמירה על פעילותו התקינה, מדחסי בוכנה כפולי מדחס Twin Rotary, מערכות מיזוג המתחברות זו לזו ליצירת מזגן אינוורטר מולטי בהתאמה אישית, פונקציית שבת לשומרי מסורת ועוד.

לשירות מן השורה הראשונה על ידי טכנאי תדיראן מזגנים ותיק,

חייגו: 053-6663111