כשצריך טכנאי מומחה למזגן חכם: תיקון מזגן אינוורטר עם קולינג מזגנים

טכנולוגיית האינוורטר המתקדמת היא כבר בת בית בבתים, בדירות, בעסקים ובמוסדות בכל רחבי ישראל – זאת הודות לחיסכון האנרגטי של מזגני אינוורטר המתבטא בחשבון חשמל נמוך יותר ובחיסכון בהוצאות השנתיות של תפעול המזגן, לפעולה השקטה והיעילה יותר בקירור החלל ובשמירה על הטמפרטורה הרצויה.

למזגן חכם דרוש טכנאי מומחה, למתן שירותי תיקון מזגני אינוורטר איכותיים: טכנאי עם הכשרה, ניסיון והיכרות עם המערכות המתקדמות של מערכת המיזוג שלכם, שיאפשרו לו לגלות במהירות את שורש התקלה ולהתאים לה פתרון ממוקד ויעיל, כולל איתור והתקנת חלקי חילוף אמינים ואיכותיים – פתרון מהימן שישמור על איכות ושלמות מערכת המיזוג לטווח הרחוק, ויבטיח שהיא תמשיך לספק לכם מיזוג חסכוני, חכם ומיטבי במשך שנים ארוכות ורבות נוספות.

תקלות במיזוג אינוורטר? טכנאי מומחה עומד לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע: 053-6663111

תיקון מזגן אינוורטר במרכז הארץ של קולינג מזגנים – שירות עם מחויבות:

 • השירות תמיד מבוצע על ידי טכנאי מזגנים מורשה (לרוב גם בעל תעודת חשמלאי בנוסף), עם ותק מכובד במקצוע וניסיון בתיקון מזגני אינוורטר של כל היצרנים ומכל סוגי המיזוג, מעילי ועד מיני מרכזי.

 • השירות תמיד כולל תעודת אחריות מטעמה של קולינג מזגנים, המכסה גם את חלקי החילוף.

 • השירות תמיד מבוצע בעזרת חלקי חילוף איכותיים, בעלי תו תקן ישראלי ומכוסים באחריות מטעמה של קולינג – לרוב חלקי חילוף מקוריים. לחברה מחסן חלפים ענק, כך שביכולתה לאתר מדחסים, מנועים, שלטים וכו'  • של מבחר דגמים רחב של כל היצרנים המובילים, ואזי לשלוח את החלק הדרוש אל הטכנאי במהירות, על ידי משלוח בהול ממונע.

 • השירות תמיד זמין – במקרי חירום שבהם נדרש תיקון מזגן אינוורטר בדחיפות, קולינג תיקון מזגנים לשירותכם: 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע.

 • השירות תמיד אדיב, וכולל הסברים בשקיפות מלאה מול הלקוח.

זקוקים לתיקון מזגן אינוורטר באזור המרכז בשירות איכותי ואמין? התקשרו: 053-6663111

מה זה מזגן אינוורטר?

טכנולוגיית האינוורטר שכבשה את שוק מיזוג האוויר העולמי היא למעשה שינוי בפעולת המדחס המופעל במזגן – פעולת המדחס היא רציפה, בתפוקה משתנה על פי הצורך.

כך עובד מזגן ללא אינוורטר: המדחס המותקן במזגנים שלפני המצאת האינוורטר היה עובד בצורה של on/off. כלומר, כשהייתם מדליקים את המזגן הוא היה עובד במלוא העוצמה, 100%, כדי להביא את הטמפרטורה בחלל למידה המבוקשת. ברגע שהתקבלה הטמפרטורה הרצויה, המדחס היה עוצר לגמרי, והמזגן היה מפסיק לקרר. הטמפרטורה בחלל, אחרי זמן מה, היתה מתחילה לעלות בהדרגה, כמו גם רמת הלחות בחדר. במזגן כזה, בזבוז האנרגיה גדול, וגם הטמפרטורה אינה נשמרת בצורה יציבה.

כך עובד מזגן אינוורטר: טכנולוגיה זו הופכת את המזגן לחכם יותר – המדחס אינו עובד ועוצר לסירוגין, אלא ממשיך לפעול באופן רציף, אבל משנה את התפוקה שלו בהתאם לצורך בשטח. כלומר, במקום לבחור בין 100% תפוקה לאפס מוחלט, המדחס יכול לפעול בתפוקות משתנות בין 10% ל-100%, כך שהוא כל הזמן פועל ושומר על הטמפרטורה הרצויה, אבל מבלי לכלות כוחות מיותרים (כלומר, מבלי לצרוך חשמל לתפוקה של 100% כשאין צורך בכך).

מזגן אינוורטר מבטיח קירור/חימום מהירים, שמירה על טמפרטורה יציבה, חיסכון בהוצאות חשמל ואמינות לטווח הארוך – אבל לשם כך כשיש תקלה יש לדאוג לו לטכנאי מיומן, המסוגל לבצע תיקון מזגן אינוורטר על הצד הטוב ביותר.

לטיפול בתיקוני מזגני אינוורטר של כל החברות על ידי איש מקצועי מומחה ובאחריות, חייגו: 053-6663111