טכנאי טורנדו מזגנים – תיקון ושירות באזור המרכז לכל הדגמים

צרות עם מזגן טורנדו? הגעתם למקום הנכון!

קולינג מזגנים מזמינה אתכם להרים את הטלפון ולחייג אליה בכל שעה ובכל יום בשבוע (כולל סופ"ש וחגים)

להזמנת טכנאי טורנדו מזגנים: 053-6663111

• שירות יעיל ואיכותי 24/7 בכל אזור גוש דן והשרון
• התיקון מבוצע על ידי טכנאי טורנדו מזגנים ותיק ומורשה, עם תעודת חשמלאי נלווית
• מגוון חלקי חילוף ענק לכל מערכות המיזוג של טורנדו
• אחריות של קולינג על התיקון והחלפים
• ניקוי עמוק למזגן טורנדו, החלפת גז מזגנים וביצוע תחזוקה שוטפת

הניסיון הרב לאורך שנים ארוכות שרכשו טכנאי טורנדו מזגנים מטעמנו מבטיח לכם תיקון יעיל ומהיר לשמירה על תקינותה ואיכותה של מערכת המיזוג טורנדו שבביתכם, בעסק או בארגון שלכם לטווח הרחוק.

קצת על מזגני טורנדו TORNADO:

חברת טורנדו כבשה במהירות בעשור שעבר את שוק המזגנים הישראלי בזכות מסע פרסום מוצלח ושפע פתרונות מיזוג איכותיים, והפכה לשם מוכר בכל בית לצד מותגים ותיקים ממנה מהארץ ומחו"ל. טורנדו חותרת לספק ללקוחות החברה ערך מוסף לצד חדשנות, וזאת על ידי חתירה לסטנדרטים גבוהים בשירות מול הלקוח (כמו למשל אחריות ארוכת טווח, של 5 שנים, על מזגני אינוורטר), בעיצוב המוצרים (כולל מזגנים דקים וגוונים לבחירה) ובפיתוח טכנולוגיה יעילה, חדישה, חסכנית וירוקה.

גאוותה של החברה היא על מזגני טכנולוגיית האינוורטר שלה, המציעים חיסכון בחשמל, פונקציית טורבו להגעה זריזה לטמפרטורה המבוקשת, מערכת יוניזטור (בדגמי סופר אינוורטר ודיזיין) להוספת יונים שלילים לקבלת אוויר נקי יותר, מערכת ניקוי עצמי לסוללה למניעת יצירת בקטריות ועובש (בדגמי סופר אינוורטר ודיזיין), ואופציות לשליטה דרך הטלפון ו/או לגלאי נוכחות חכם (טורנדו control).

יש לכם מזגן טורנדו TORNADO? עכשיו יש לכם גם אל מי לפנות לקבלת שירות עבורו – טכנאי טורנדו מזגנים מבית קולינג לשירותכם, 24/7.

התקשרו עכשיו: 053-6663111