יוניק מזגנים טכנאי  תיקונים של קולינג:

טיפול במערכות מיזוג מורכבות על ידי מומחים

מערכות מיזוג האוויר של חברת יוניק (Unique) הינן ברובן פתרונות מיזוג בתפוקה גבוהה למוסדות, לעסקים ולתעשייה, וכן מערכות בייצור אישי לפי הזמנה ספציפית, הנתפרת על פי צרכי הלקוח. מערכות שכאלו מחייבות שירותי תיקון וטיפול המבוצעים על ידי טכנאי מזגנים מומחים, מנוסים ובעלי רישיון וידע רחב ומעמיק, שיאפשרו להם לאתר כל בעיה במנגנון המורכב, למצוא את הפתרון הנכון והמדויק עבורה ולבצעו על הצד הטוב ביותר.

מומחים אמיתיים במיזוגי אוויר של יונק Unique

כשיש לכם תקלה או צורך בתחזוקה במזגני יוניק, אתם זקוקים לטכנאי יוניק מזגנים מומחה מן השורה הראשונה.

זו העת להכיר את קולינג מזגנים: ניסיון, ותק ואיכות במתן שירותי טכנאי יוניק מזגנים לתעשייה וללקוחות פרטיים ומסחריים בכל אזור המרכז, בזמינות מקסימלית לכל תקלת חירום: 24 שעות ביממה בכל ימי השבוע, כולל חגים וסופי שבוע.

בין מגוון השירותים של קולינג, ניתן לציין:

• זמינות 24/7 בגוש דן והשרון
• התמחות בכל מערכות מיזוג יוניק, כולל צ'ילרים, מגדלי קירור ועוד
• שירות עם אחריות מלאה (גם על חלקי החילוף וגם על התיקון)
• חלקי חילוף מקוריים של יוניק, עם אפשרות למשלוח חלקים חסרים אליכם בעזרת דו-גלגלי
• טכנאי יוניק מזגנים בעלי רישיון וגם תעודת חשמלאי
• ביצוע עבודות בגובה ובמקומות קשים לגישה
• שירותי תחזוקה וניקוי עמוק למזגן

להזמנת שירותי טכנאי יוניק מזגנים במרכז לתעשייה, למוסדות, לעסקים ולבית, חייגו: 053-6663111

מערכות מיזוג יוניק

החל מהקמתה ב-1987, חברת יוניק הישראלית חותרת להציע מגוון פתרונות מיזוג ממוקדים לצרכים ולרצונות ספציפיים של לקוחותיה, תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות, היכרות מקצועית רחבה עם תחום המיזוג וגמישות יצירתית. במקביל מייצגת יוניק בישראל בבלעדיות את מערכות ה-VRF Inverter המתקדמות מיפן של Hitachi, כמו גם את צ'ילרים ביעילות גבוהה במיוחד של RHOSS המצוידים בתקן Eurovent. שיתופי פעולה אלו מאפשרים שילוב טכנולוגיה ומוצרים מתקדמים בינלאומיים עם ידע טכני הנדסי ושירות מקומי בישראל, לאפיון, לתכנון, לייצור ולהרכבה של פתרונות מיזוג ויחידות טיפול אוויר בתפירה מדויקת וייחודית לכל פרויקט, מבנה וצורך.

קולינג מספקת שירותי טכנאי יוניק מזגנים לתחזוקה ולתיקון צ'ילרים, מזגנים תעשייתיים ועוד מבית יוניק, וכן חלקי חילוף מקוריים למערכות המיזוג של יוניק.

לפרטים נוספים ולהזמנת שירות, כולל למקרי חירום 24/7: 053-6663111