תיקון מזגן מיני מרכזי היא משימה למומחים במיזוג – קולינג מזגנים

מיזוג מיני רצפתי הינו מערכת חכמה, מורכבת ויקרה ליצירת חימום וקירור אפקטיבי ומותאם לכל חלל, המשלבת מספר יחידות מיזוג בדירה, בקומה או במבנה שלם, בעזרת תעלות והנמכות גבס או שילוב מוקדם בתכנון המבנה. בתכנונה, ברכישתה ובהתקנתה של מערכת כזו מושקעות מחשבה רבה, כסף וזמן – אז למה להפקיד את הטיפול בה בעת צרה וצורך בתיקון מזגן מיני מרכזי בידיו של מי שאינו איש מקצוע מן השורה הראשונה?

לכן, כשאתם מחפשים טכנאי לתיקון מזגן מיני מרכזי במרכז הארץ, פנו אל קולינג מזגנים – החברה שמציעה לכם 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע שירותי טכנאי מזגנים מורשה שהינו גם חשמלאי מוסמך, ומאחוריו ניסיון עתיר שנים בתיקון מזגנים מיני מרכזיים של כל היצרנים ובתחזוקתם, בשירות לבבי ואדיב שתמיד כולל גם אחריות מלאה בשביל השקט הנפשי שלכם.

אין זה פלא שקולינג מזגנים נהנית כבר שנים רבות מקהל לקוחות רחב ונאמן במגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי, שיודע: כשנדרשים פתרונות יעילים וחכמים למערכות מיזוג מורכבות, מתקשרים לטוב ביותר.

לשירות איכותי ומהימן לתיקון מזגן מיני מרכזי במרכז על ידי טכנאי מומחה

חייגו עכשיו: 053-6663111

• השירות ניתן בכל אזור המרכז: גוש דן, השרון והשפלה

• הסמכה הן כטכנאי מזגנים והן כחשמלאי מורשה

• ותק של שנים ארוכות במקצוע ובתיקון מזגנים מכל הסוגים והיצרנים

• מענה לבעיות דחופות, 24/7 – כולל בשבת ובחגים

• שירותי ניקוי עמוק למזגן מיני מרכזי, להארכת חייו ולמניעת חיידקים

• שירותי תחזוקה שוטפת ובדיקות תקופתיות למזגנים מיני מרכזיים

• אחריות מלאה: על תיקון מזגן מיני מרכזי, כמו גם על חלקי החילוף

• איתור ואספקת חלקי חילוף איכותיים עם תו תקן, לרוב מקוריים, כולל במשלוח מהיר

• ביצוע עבודות בגובה ותיקון מזגנים במקומות קשים לגישה

• התמחות בפתרונות גם למזגנים ישנים שאינם מיוצרים עוד, כולל שיפוץ חלקים ושיקום המזגן

איתור מדויק (ומוקדם) של התקלה מבטיח פתרון מהיר יותר ונטול כאב ראש

 בניגוד למזגן רצפתי או עילי רגיל, מערכות מיזוג מיני מרכזיות הינן הרבה יותר מורכבות, כאשר חלקים שלמים מהמנגנון נסתרים מן העין – על ידי הנמכות תקרה בגבס, למשל. אי לכך, תיקון מזגן מיני מרכזי הוא גם מלאכה מורכבת, המתחילה בניסיונו העשיר של הטכנאי המאפשר לו לגלות במהירות איפה טמון הכשל במערכת הגלויה או הנסתרת כדי לספק פתרון ממוקד, שיהיה מהיר יותר, זול יותר ויעיל יותר, ורצוי ללא או אם כמה שפחות נזק לתשתיות כדי להגיע לחלקים הנסתרים, אם יש צורך בכך.

טכנאי קולינג מזגנים מספקים גם שירותי בדיקות תקופתיות למזגן לאיתור תקלות מוקדמות, כמו גם ניקוי המזגן, בדיקת כבלי החשמל (על ידי חשמלאי מוסמך) וכו' – להארכת חיי המזגן המיני מרכזי שלכם ולגילוי מוקדם של כל סדק או נזילה במערכת.

טיפול בכל סוג מזגן בישראל: מרכזי, מיני מרכז, חלון, רצפתי או עילי. של מוצגים רבים ושונים כמו: אלקטרה ELECTRA, אמקור AMCOR, תדיראן TADIRAN, יוניק, פמילי, ספיד, בלקור, מיצובישי, סמסונג ועוד רבים וטובים בכל גול ובכל כוח סוס רלוונטי.

תיקון מזגן מיני מרכזי באחריות מלאה במרכז,

עם חלקי חילוף מובחרים ואיש מקצוע מצטיין: 053-6663111