תיקון מנדפים ותחזוקתם – עבודה למקצוען!

מזה למעלה מעשור מתמחה קולינג מזגנים במתן שירותים למערכות נידוף עשן ואוויר בגוש דן והשרון, כולל תיקון מנדפים במרכז הארץ על ידי טכנאי מיומן וחשמלאי מורשה. בדיוק כמו בשירותי טכנאי המזגנים בהם מפורסמת קולינג מזגנים בקרב קהל לקוחותיה הנאמנים הרבים, גם כאן מושם דגש על שילוב בין מקצועיות בלתי מתפשרת, אמינות ללא סייג, איכות ואחריות בכל תיקון מנדפים, שירות אדיב בשקיפות מלאה מול הלקוח, זמינות מקסימלית 24/7 לנוחיותם של מבקשי השירות, וכן תמחור הוגן.

שירותינו בתחום המנדפים כוללים:

שירותי תיקון מנדפים במרכז הארץ למוסדות, למפעלים, לעסקים, ליישובים וללקוחות פרטיים

מבחר חלקי חילוף כולל מסננים למנדפים באיכות מצטיינת, עם אחריות ותקן איכות, ובאספקה מהירה

ניקוי מנדפים תקופתי, כולל אישורי מהנדס מיזוג אוויר, על פי התקן הישראלי (ת"י 1001, 6)

אחריות מלאה על עבודות תיקון מנדפים והחלפת מסננים למנדפים, כולל על חלקי החילוף

טיפול מסור, יעיל ואיכותי, המבוצע על ידי איש מקצוע מנוסה (למעלה מ-10 שנות ותק בתחום המנדפים)

זמינות מקסימלית, 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, עבור תקלות חירום המחייבות פתרון במועדים לא שגרתיים

להזמנת טכנאי לביצוע תיקון מנדפים במרכז הארץ, בכל שעה ויום, התקשרו אל קולינג: 053-6663111

תיקון מנדף מחייב מקצועיות ואחריות

איננו צריכים לספר לכם על כובד האחריות בביצוע ניקוי, תחזוקה ותיקון מנדפים – מערכות נידוף אוויר מחייבות טיפול ביד מקצועית, בהתאם לתקן הישראלי ולתקנות כיבוי אש, כדי למנוע סכנות וסיכונים מיותרים: הן תברואתיים והיגייניים, והן בבטיחות אש. כל עבודה עם מנדפים מחייבת היכרות עמוקה עם מערכות נידוף עשן, עם התקנות והכללים הנוגעים לתחזוקתן, ועם אופן העבודה הנכון על מנת לבצע אותה בצורה יעילה, יסודית, איכותית ובטיחותית, על הצד הטוב ביותר. אי לכך, חשוב להפקיד את הטיפול במערכות נידוף העשן שלכם רק בידי איש מקצוע אמין, מוכר ומוסמך, המספק את האישורים הדרושים, כמו גם אחריות מלאה על העבודה וחלקי חילוף איכותיים.

אנו בקולינג מזגנים מתחייבים לכל אלו: לטיפול נאות ומסור בהתאם לנהלים ולתקן הישראלי (1001, 6), על ידי טכנאי מנוסה ומהימן, ובזמנים הנוחים לכם על מנת לא להפריע לפעילותו של המטבח/העסק. מחסן החלפים שלנו יוכל לענות גם על הדרישה לחלקי חילוף למערכות סינון עשן, עם חלפים מהימנים, נושאי תו תקן ואחריות מלאה מטעמנו.

מחפשים טכנאי לתיקון מנדפים במרכז 24/7? חייגו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת: 053-6663111