אלקו מזגנים טכנאי של קוּלינג – שירות מנצח באזור המרכז

מזגני אלקו ELCO מפורסמים באיכויותיהם, החל מאיכות מיזוג האוויר וכלה באיכות הייצור והחומרים המבטיחה שנות שימוש ארוכות ומוצלחות. אולם גם המזגן הטוב ביותר נזקק מדי פעם ליד עוזרת, אם לתיקון תקלות ואם לשירותי תחזוקה שוטפים (ניקוי מזגן, מילוי גז וכדומה). במקרים כאלו, טוב שיש את קולינג מזגנים – שירותי טכנאי אלקו מזגנים עם ותק, ניסיון וידע רחב, המספקים לכם שירותי תחזוקה ותיקון מזגני אלקו באחריות בשרון ובגוש דן 7 ימים בשבוע ולכל אורך שעות היממה.

קוּלינג תיקון מזגנים שילוב של מקצוענות וניסיון 053-6663111

למה לקרוא דווקא לטכנאי אלקו מזגנים מבית קולינג?

• כי השירות ניתן על ידי טכנאי מזגנים ברישיון, עם ותק וניסיון רבים בתיקון מזגני אלקו, כך שהתיקון מבוצע במהירות וביעילות על הצד הטוב ביותר, וכמובן עם אחריות מלאה.
• בזכות זמינות מסביב לשעון: שירותי טכנאי אלקו מזגנים 24 שעות ביממה, גם בסופי שבוע וגם בחגים.
• כי לקולינג יש גישה מהירה למבחר ענקי של חלקי חילוף מקוריים למזגני אלקו, הן בניידות השירות של הטכנאים והן במחסן קולינג. אם בזמן התיקון מגלה הטכנאי שחסר לו חלף כלשהו, נוכל להציע משלוח מהיר היישר מהמחסן שלנו כדי שלא תצטרכו לחכות לחזרתו של הטכנאי ביום אחר.
• כי טכנאי אלקו מזגנים של קולינג מציעים גם טיפולי תחזוקה ובדיקות תקינות למערכות המיזוג של אלקו, המבטיחות את המשך תקינותן לאורך זמן – כולל בדיקת לחץ גז, ניקוי עמוק, חיזוק ברגים ועוד.

אודות אלקו ELCO 

מותג אלקו מזגנים פועל תחת אלקו החזקות, לצד חברת בת נוספת בתחום – אלקטרה. כל מזגני החברה הינם בעלי תו תקן ישראלי מלא, כמו גם תווי תקן בינלאומיים. החברה מציעה שלל מערכות מיזוג איכותיות ומתקדמות, כולל מזגני אינוורטר חסכניים בחשמל. כחברה ישראלית המעורה בשוק המקומי, אלקו מספקת גם מזגנים בעלי אפשרות לחיבור לשעון שבת.

בעיות במיזוג? אתם בדרככם לחפש טכנאי אלקו מזגנים? התקשרו אלינו: 053-6663111