החלפת מסננים למנדפים – לשמור על שומר הסף של המנדף

יחידות סינון אוויר ו/או נידוף עשן מחייבות טיפול מדוקדק, מהימן ותקופתי של ניקוי מנדפים בהתאם לתקן הקבוע בחוק – גם כדי לשמור על פעילותן התקינה, וגם כדי למנוע סיכוני היגיינה ובטיחות אש. בין טיפול ניקוי מנדפים אחד למשנהו, אותם מסננים למנדפים (הפילטרים) שמותקנים במערכת הם שדואגים ככל האפשר לצמצום זיהום, לכלוך והצטברות שיירי שומן ושאר מזהמים בתוך המנדף. הם שומרי הסף, המסננים בשער את החלקיקים הגדולים ומונעים את כניסתם.

אי לכך, מסננים למנדפים נוטים לצבור לכלוך במהירות, הסותם אותם ומפחית את יעילות עבודתם לאורך זמן אם לא דואגים לנקות אותם באופן תדיר. בחלק מסוגי המסננים תהליך של ניקוי מנדפים אינו יכול לטפל – במקרים כאלו, יש לדאוג לשירות החלפת מסננים למנדפים על ידי איש מקצוע.

קולינג – שירות איכותי לניקוי והחלפת מסננים למנדפים במרכז:

• החלפת מסננים למנדפים במרכז, בכל גוש דן והשרון

ניקוי מנדפים בהתאם לתקן הישראלי הנדרש, 1001 סעיף 6

• אספקת מסננים למנדפים עם אחריות ותו תקן ישראלי

• שירות יעיל, מסור ואחראי 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, להתאמה מלאה ללו"ז שלכם

• שירות, אחריות וכן תיקון מנדפים בתמחור הוגן ובשקיפות מלאה

• שירות תקופתי עבור החלפת מסננים וניקוי מנדפים או חד פעמי, לבחירתכם

השירות זמין 24/7 לנוחיותכם – להזמנת איש שירות לצורך החלפת מסננים למנדף, חייגו אלינו: 053-6663111

לא כל פילטר הוא בר ניקוי!

במערכות נידוף עשן ואוויר ישנו יותר מסוג אחד בלבד של מסננים למנדפים. פילטרים לחומרים שומניים עשויים בחלקם מאלומיניום ובחלקם מבד או קרטון, כאשר את שני האחרונים לא ניתן לנקות ויש לדאוג להחלפתם בתדירות הנדרשת. כמו כן, טיפול החלפת מסננים למנדפים מטפל בסוג נוסף של פילטרים: מסנני פחם פעיל. מסננים למנדפים אלו אחראים לספיגת ריחות על ידי שימוש בפחם פעיל, אותו יש להחליף מעת לעת בפחם פעיל חדש.

חשוב לזכור:

החלפת מסננים למנדפים בתדירות הנכונה, כשהיא מבוצעת באופן נאות ומקצועי בהתאם לכללים, תספק שקט מתקלות במערכת, מבעיות ומסיכונים מיותרים. היא תבטיח לכם בטיחות בעסק או בבית, שקט תעשייתי ופעילות תקינה ויעילה של מערכת נידוף העשן ומערכת סינון האוויר, לשביעות רצונכם המלאה.

אל תזניחו את תקינות וניקוי המנדפים! להזמנת שירות למערכת נידוף העשן או סינון האוויר, חייגו: 053-6663111