ניקוי מנדפים מקצועי – בשירות אמין ואיכותי

קולינג מזגנים מזמינה אתכם ליהנות משירות מצטיין ומהימן עבור ניקוי מנדפים במרכז הארץ, בביצועו של איש מקצוע מנוסה, מיומן ואחראי. החברה מתמחה במגוון שירותים למערכות נידוף עשן, החל בהחלפת מסננים מסוגים שונים וכלה בתיקון ושיפוץ מוצרי נידוף, ומבצעת שירותי ניקוי מנדפים, כמו גם שירותי ניקוי מערכות מיזוג אוויר מכל סוג וסדר גודל, לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים בגוש דן והשרון, ביניהם חברות, מסעדות, מפעלים בעלי מטבחים תעשייתיים, מוסדות, מפעלים ולקוחות פרטיים. השירות ניתן במחיר הוגן, באחריות, באדיבות ובזמינות של 24/7. טכנאי מקצועי בעל ניסיון רב שנים יחליף, יתקן או ינקה את מסנני האוויר השונים שלכם!

בין מגוון השירותם אותם אנו מציעים בתחום ניתן לציין:

• ניקוי של כל סוגי המנדפים וארובות: מנדף נייד, מנדף למינרי, מנדף ביולוגי, מנדף אינדוקטיבי, מנף כימי

• מסנני אוויר – תיקון או החלפה (וכן מסנן פחם פעיל)

• שיפוץ, תיקון מנדפים, הרכבה ופירוק – של סוגים שונים

• מפוחים תעשייתיים:  תיקון, שיפוץ או החלפת מפוח לשם פעילות תקינה של פינוי עשן בישול וריחות

• ביצוע בדיקת תקינות מפוחים, מנדף או ארובה

• החלפת מסנני פחם פעיל למנדפים – לסינון ריחות

• שטיפה וגם ניקוי של תאי שיקוע מנדף

• מטבחים תעשייתיים ומסעדות – טיפול בסינון בארובת המטבח על ידי פילטרים

• טיפול שוטף ב: מסנני שומנים, מסנני עשן או ב- מפוח ליניקת אוויר

• טיפול בסוגי מסננים שונים: מסנן אלכסוני, מסנן טובלרון, מסנן אמרגלס ואבק

למידע נוסף, להצעת מחיר ולהזמנת שירותי במרכז, חייגו: 053-6663111

חשיבותו של ניקוי מנדפים תקופתי לצורכי סינון אוויר איכותי:

למערכות נידוף עשן יש תפקיד חשוב ומכריע בהיגיינה, בניקיון ובאיכות האוויר בחלל בו הן פועלות – הן מסלקות מהחלל הסגור לא רק את העשן, אלא גם את הריחות, השומנים שבאדי בישול, מזהמים וחומרי בעירה שונים ועוד.

עם זאת, במהלך התהליך, לאורך תקופה ארוכה של פעילות, חלק מהחומרים והמזהמים הנ"ל נותרים ומצטברים בתוך תעלות הנידוף, בארובות ובמסננים. הצטברות זו יוצרת שלל בעיות, החל מיצירת תקלות ופגיעה באיכות עבודתו של המנדף, וכלה בסיכונים תברואתיים ובסכנות של בטיחות אש.

כך למשל, שכבות הלכלוך בתוך המנדף עלולות להפוך לכר פורה לחיידקים, כאשר חימום והמסה של השומן במהלך עבודת המנדף (כתוצאה מעבודת המטבח) עלולה לגרום לטפטוף של שומנים, חומרים מזהמים וחיידקים מהמנדף למטבח. נזילת חומרים דליקים, או גיצי אש שפוגשים בחומר דליק בתוך המנדף, עלולים לגרום לשריפה במטבח או בארובה. מעבר לסכנות אלו, כאשר המנדף מזוהם לאחר תקופה ארוכה ללא טיפול איכותי, בהתאם לתקן הדרוש, הלכלוך במנדף עלול לגרום לסתימות בחלקים שונים של מערכת נידוף האש, ולהצרתה.

טיפול תקופתי, כקבוע בתקן הישראלי ובהוראות נציבות האש, מונע סכנה, מאריך את חיי המפוח ומערכת הנידוף כולה, ומבטיח את פעילותה התקינה והיעילה לאורך זמן תוך שמירה על בטיחות אש ועל היגיינה ותברואה נאותות.

למלאכה חשובה דרוש איש מקצוע מהימן:

בשל חשיבותה הרבה של מלאכת ניקוי מנדפים, דרוש לביצועה איש מקצוע אמין, מסור ומיומן, המכיר בכובד האחריות להשלמת העבודה על הצד הטוב ביותר, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח ולמען בטיחותו וביטחונו של המקום בו מותקנת מערכת נידוף העשן, ושל כל השוהים בו.

זהו בדיוק מה שתקבלו בקולינג:

שירות ניקוי מנדפים מובחר, מקצועי, יעיל ואחראי ללא פשרות על איכות העבודה ועל בטיחותה, בהקפדה מרבית, במחיר הוגן ובשקיפות מלאה מול הלקוח.

אל תזניחו! דאגו לביצוע טיפול שוטף כקבוע בתקנות בטיחות האש.

לקבלת הצעת מחיר, בירור פרטים, מידע ולקריאת שירות – צרו עימנו קשר:

קולינג מזגנים – שירותי בשרון ובגוש דן בסטנדרטים מחמירים: 053-6663111