מענה מהיר SOS בסופ"ש ובחג: טכנאי מזגנים בשבת

• המזגן בבית התקלקל דווקא עם כניסת השבת?
• מערכת המיזוג בעסק חייבת טיפול לפני תום הסופ"ש?
• מחפשים פתרון יעיל ומהיר למערכת המיזוג כאן ועכשיו?
• אינכם רוצים לחכות ליום ראשון עם הזמנת שירות תיקון המזגן?
• אינכם יודעים למי לפנות לקבלת שירותי טכנאי מזגנים בשבת ובחג?
• אתם חייבים נותן שירות ממש כעת באזור המרכז, בין נתניה עד ראשון לציון?

עם קולינג מזגנים לא צריך לחכות לתחילתו של שבוע חדש!

לשירותי טכנאי מזגנים בשבת וימי חג ואפילו באמצע הלילה, צלצלו מייד ותקבלו ממענה איכותי, אמין ומהיר: 053-6663111

זמינות בסופ"ש – מבלי להתפשר על איכות העבודה

בבחירה בקולינג מזגנים אינכם צריכים להחליט בין זמינות בשבת לבין איכות, שירות ואמינות – שירותי טכנאי מזגנים בשבת של קולינג מציעים הכל בחבילה אחת:

מקצועיות:

תיקון מזגנים בשבת וחג המבוצע על ידי טכנאי מזגנים מוסמך, בעל תעודת חשמלאי וניסיון רב שנים בתחום.
ותק:

כל טכנאי מטעמנו עובד מזה שנים רבות בתחום, ועל כן מכיר לעומק על בוריין את כל סוגי מערכות המיזוג – ביתיות פשוטות או מזגנים מיני מרכזיים או מערכות מוסדיות ותעשייתיות מורכבות – של כל היצרנים והחברות המובילים במשק.
עבודה איכותיות ואמינה:

תהליך התיקון מלווה בהסברים מטעם הטכנאי שלנו, ומבוצע תוך שימוש בחלקי חילוף ברמה גבוהה, כאשר בתום העבודה ניתנת אחריות הן על התיקון והן על החלקים החדשים שהותקנו במערכת – כי קולינג מזגנים עומדים מאחורי כל עבודותיהם.
מענה מקצועי גם למערכות מיזוג תעשייתיות:

קולינג מזגנים מציעה שירותי טכנאי מזגנים בשבת ובחג גם לעסקים ולמוסדות, כולל טיפול איכותי, מקצועי ומהימן בצ'ילרים, במזגנים תעשייתיים ומוסדיים ובמגדלי קירור. במידת הצורך, יש אפשרות לשירות מיוחד בגובה בעזרת סנפלינג.
שירות מהיר וזמין:

שירות תיקוני המזגנים בחירום ניתן 24 שעות ביממה, לכל אורך סוף השבוע. אם נוצרת במהלך התיקון בעיה של היעדר חלקי חילוף (אם כי בדרך כלל ניידת השירות מצוידת במגוון רחב של חלקים איכותיים להרכבה ולהחלפה), ישנה אפשרות למשלוח החלק החסר בעזרת קטנוע כדי שהטכנאי יוכל להמשיך בעבודתו ולהשיב את מערכת המיזוג עוד באותו היום לתפקודה הרגיל.
תמיד עם חיוך:

טכנאי קולינג מזגנים שמים דגש גם על השירות האישי ללקוח ועל מענה אדיב ולבבי, לא פחות מאשר על המקצועיות ואיכות העבודה – כפי שיעידו לקוחותינו המרובים, השומרים על נאמנותם לחברה מזה שנים רבות.

SOS חירום

שירותי החירום של קולינג מזגנים מוצעים בכל אזור המרכז והשרון, הן למגזר הפרטי והן למוסדות ולעסקים, 24/7. חברתנו מבינה את התלות הרבה במערכת המיזוג, ונרתמת לעזור לכם להשיב את המזגן לתקנו במהירות האפשרית לרווחת הבית או העסק, גם בשבתות, בחגים, או בשעות בלתי שגרתיות של היום והלילה. מבחינתנו, זהו חלק בלתי נפרד משירות איכותי, מוקפד ונאמן לקהל לקוחותינו.

לעסק, למוסד, לבית – שירותי טכנאי מזגנים בשבת
24 שעות ביממה לתיקוני חירום: 053-6663111