טכנאי מזגני יוניק Unique – קולינג שירותי תיקון

• יש לכם תקלה במזגן יוניק Unique?
מחפשים טכנאי מזגנים מוסמך, מקצועי ואמין לתיקון התקלה?
• חוששים משירות של נותן שירות לא מקצועי ולא אמין?

הגעתם למקום הנכון!

אצלנו אין טריקים, אצלנו מעניקים שירות. כן, כן באמת!

קולינג מזגנים – מי אנחנו?

• לרשותנו למעלה מ-20 שנות ניסיון של תיקון תקלות במזגנים

• שירות מקצועי של טכנאי מזגני יוניק בעל תעודת חשמלאי מוסמך

• שליטה מלאה בתקלות של כלל המזגנים והמותגים המשווקים בארץ, כולל מזגני תיקון מזגן יוניק

• אנו עובדים עם חלקים מקוריים בלבד

• כל התיקונים שלנו הינם באחריות מלאה

• שירות סביב השעון כל ימות השבוע 24/7 – כולל שבתות וחגים וכולל שירות חירום SOS

מזגני יוניק Unique – מותג מנצח

יש מספר מזגנים שמשווקים בישראל וזוכים למוניטין מעולה. אין ספק שהחברה שרושמת את מספר ההמלצות החמות ביותר היא חברת יוניק. השירות המעולה והשקיפות במידע לצרכן, הן התכונות המובילות של חברה זו. מזגנים רבים שמיוצרים גם בארץ וגם בעולם זוכים לשמם הטוב בשל שתי סיבות עקריות:

המוצר עצמו שנחשב לאמין ואיכותי דיו כדי להחזיק מעמד מבלי להתקלקל יותר מדי

השירות המעולה של חברת המזגנים, היצרן או היבואן

שירותי תיקונים למזגני יוניק מבית קולינג

השירות הטוב ביותר, יינתן בכל מקרה, על ידי טכנאי מזגני יוניק, בעל שליטה מוחלטת במוצר. כאמור, מזגני יוניק נחשבים למוצר מעולה שכדאי להשקיע בו. מערכות המיזוג המתקדמות של יוניק נבחרות פעם אחר פעם על ידי קבלני בניין ואדריכלים רבים עבור המבנים אותם הם מתכננים. ראשית, בגלל הרמה המתקדמת שלהם והאמינות הגבוהה של המוצר. שנית, משום שאם, חלילה, קיימת תקלה כלשהיא, תמיד יש עם מי לדבר – טכנאי מזגנים מקצועי שמעניק שירות מסור ומידע מלא על סוג התקלה ואופן תיקונה.

קולינג – טכנאי למזגן יוניק Unique עם שירות, חלפים מקוריים ואחריות

בחברת קולינג, הטיפול בתקלה או בהחלפת חלק תקול, נעשית על ידי טכנאי מומחה למזגני יוניק. ליוניק מגוון די גדול של מזגנים בכל גודל ומידה, ולכל צורך של דירה או מבנה ציבורי. וכך למעשה מספקת יוניק כמעט מושלם לכל צורך קיים בצד הלקוח.
המומחיות של טכנאי יוניק מבית חברת קולינג היא למצוא פתרון אופטימאלי במצבים לא סטנדרטיים: כמו במקרים בהם קיים קושי פיזי בהתקנת המזגן או קושי בגישה להתקנת המנוע.
השילוב בין ניסיון רב של טכנאי חברת קולינג, לבין פתרונות המיזוג הרבים שמציעה חברת יוניק לטכנאי, מאפשרים גמישות רבה מאוד בהתקנת מזגנים כמעט בכל מקום.

רק טכנאי מזגני יוניק מוסמך לטפל בתקלה

לכל יצרן יש את השיטות והמוצרים שלו, ולכן רק טכנאי מוסמך מטעם אותה חברה יכול לטפל במזגנים שלה. יוניק Unique מייצרת מזגנים נוחים לטיפול ולתפעול. על פי רוב, זקוקים מזגנים מסוג זה לתחזוקה שוטפת בלבד בתקופות של אחת לשנה עד שנתיים.
לכל מזגן שכזה שיטת פעולה ייחודית משלו, ועל כן רק טכנאי יוניק המוסמך מטעם החברה, יודע כיצד לתת מענה לכל בעיה בו הקשורה, למשל, למיקום של יחידת הקירור הפנימית (שיש לנקות בו מסננים). בכל מקרה, זכרו כי באופן שוטף וכחלק מתחזוקה תקופתית, יש לבדוק ולנקות את מסנן המים ולחזק את חוטי החשמל ולבדוק על מנת שכל המערכות יעבדו כשורה ועל מנת להאריך את חיי המזגן ופעילותו התקינה לאורך זמן.

לשירות של טכנאי מזגנים יוניק צרו קשר בטלפון: 053-6663111