מנסים לאתר טכנאי מזגנים טורנדו במרכז הארץ? הגעתם ליעד!

• לשירותכם תמיד: תיקוני SOS גם בשבתות ובחגים, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
• שירות אמין ומקצועי על ידי טכנאי מזגנים מוסמך עם תעודת חשמלאי מורשה
• שירות עם אחריות: מתן אחריות על התיקון וגם על החלקים שהותקנו/הוחלפו
• חלקי חילוף שאפשר לסמוך עליהם: חלפים מקוריים של טורנדו במגוון רחב
• ניסיון בתחזוקה ובטיפול בכל סוגי המזגנים של כל החברות, לרבות מערכות מיזוג מורכבות ותעשייתיות

גם במזגנים הטובים ביותר מתרחשות תקלות. ברגעים כאלו, קולינג מזגנים איתכם: בעזרת ניסיון של שנות תיקון וטיפול בכל מגוון דגמי מזגני טורנדו, מלאי אדיר של חלקי חילוף מקוריים למזגני טורנדו, ושירות איכותי של טכנאי מזגנים מורשה וחשמלאי מוסמך, קולינג מספקת לכם – תושבים, מוסדות ועסקים בגוש דן והשרון – שירותי טכנאי מזגנים טורנדו Tornado לכל אורך השבוע, כולל בסופי שבוע ו/או בשעות לא שגרתיות לקריאות SOS.

גם לפני שתתרחש, חלילה, התקלה הראשונה, טכנאי מזגנים טורנדו מבית קולינג ישמחו לעמוד לשירותכם לביצוע תחזוקה שוטפת להארכת חיי המזגן ומשך תפעולו התקין – למשל, בהחלפת גז המזגן ובביצוע ניקוי עמוק.

עם שירות טכנאי מזגני טורנדו של קולינג, צפויות לכם עוד שנים רבות, ארוכות וממוזגות כהלכה עם מזגן הטורנדו שלכם.

להזמנת טכנאי מזגנים טורנדו, חייגו: 053-6663111 ותיהנו משירות אדיב ומהימן 24/7!

טורנדו מזגנים

מערכות המיזוג של טורנדו מציעות מיזוג מצוין בטכנולוגיות חדישות וירוקות, ביניהן טכנולוגיית אינוורטר, שיפור איכות האוויר על ידי הוספת יונים שליליים, מזגנים בהם מופעל ניקוי פנימי לסוללה, גלאי נוכחות, קירור טורבו ועוד. לכן כשאתם צריכים טכנאי מזגנים טורנדו, פנו למקצוען שמכיר כל פרט ופרט במערכות המיזוג של טורנדו – אלינו, קולינג מזגנים.

מעבדה מקצועית לתיקון מזגנים

לרשותנו מעבדה גדולה מאוד המספקת פתרונות רבים במקומות בהם לבעלי מקצוע אחרים בתחום אין פתרון. קולינג מספקים מענה גם למזגנים ישנים ודגמים לא פופולאריים, טיפול במזגני חלון ישנים, חלקי חילוף נדירים, ניתן למצוא אצלנו, כמו גם האפשרות לשפץ ולחדש חלקים שלא קיימים יותר בשוק המיזוג בישראל.

מתקנים הכל מהכל ולא רק מזגני TORNADO

לא רק טכנאי מזגני טורנדו TORNADO, אלא גם שאר המותגים הישראליים ותוצרת חוץ. אנו מתקנים, מנקים ומשפצים מזגנים מדגמים רבים ושונים כגון: אמקור, תדיראן, יוניק, אל גי, פיילוט, אלקטרה, פמילי ועוד עוד.

אנו מספקים שירותי מילוי גז גם במקרים של חוסר רגיל וגם במקרה של דליפה + תיקון מקור הדליפה. רוצים להרכיב מזגן חדש? נשמח להמליץ על הדגם הכי מתאים עבורכם, כוח הסוס הרלוונטי, הדגם והמיקום הכי נכון להתקנה.

קולינג מזגנים – מתקנים חיש סערה כל מזגן!

לשירות טכנאי מזגנים טורנדו TORNADO – צלצלו אלינו בכל שעות היממה: 053-6663111