תיקון מזגן מיני מרכזי יוניק Unique:
שירות מובחר, כדרוש למזגן איכותי ומותאם אישית

שירות מצטיין 24/7 באזור המרכז לכל מערכות המיזוג של יוניק (כולל צ'ילרים, מגדלי קירור ועוד) על ידי איש מקצוע מנוסה ומורשה, ובאחריות. לפרטים נוספים ולהזמנת שירות, חייגו: 053-6663111

למערכות מיזוג מיני מרכזיות של יוניק, המתוכננות ומיוצרות בהתאמה מלאה ללקוח, למבנה ולתנאי השטח, דרוש יותר מעוד טכנאי מזגנים מן השורה. כי מוצר מובחר מחייב טיפול של איש מקצוע מצטיין, מומחה בתחומו, שיידע כיצד לאתר במיומנות ובמהירות את התקלה ולהתאים לה את הפתרון המיטבי, שיבטיח את חזרתה לתפקוד תקין כפי שהיה קודם לכן, כמו גם את תפעולה כשורה לשנים ארוכות של שימוש משביע רצון, ללא תקלות חוזרות.

קולינג מזגנים מזמינה אתכם ליהנות משירותי טכנאי מזגנים מומחה למיזוג מיני מרכזי מתוצרת יוניק, הן לצורכי תיקון מזגן מיני מרכזי יוניק Unique, והן לביצוע בדיקות תקופתיות וטיפולי תחזוקה למערכות אלו לשמירה על תפקודן לטווח הארוך (טיפולים כגון ניקוי עמוק למניעת היווצרות חיידקים במערכת וכדומה).

שירותי התחזוקה ותיקון מזגן מיני מרכזי יוניק של קולינג כוללים:

• טיפול יעיל ומהימן בשירות אדיב על ידי טכנאי מיזוג מוסמך וחשמלאי מורשה, עם מוניטין וניסיון במיזוג מיני מרכזי יוניק, כמו גם במזגנים תעשייתיים, מגדלי קירור וכו' מבית יוניק.

• זמינות מקסימלית להענקת שירות ופתרונות לתקלות חירום לתעשייה, למוסדות, לעסקים, למבני ציבור וללקוחות פרטיים – 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

• אספקה של חלקי חילוף מקוריים בעת תיקון מזגן מיני מרכזי יוניק – בזכות ניידות שירות מצוידות, מחסן חלפים ענק, ואפשרות לשליחה זריזה של חלקים חסרים באמצעות דו-גלגלי מהמחסן עד לאתר כדי לא לעכב את ביצוע התיקון.

• אחריות על השירות – תעודת אחריות מלאה שמכסה גם את העבודה וגם את החלקים החדשים שהותקנו במיזוג.

קולינג – הכתובת הנכונה לתיקון מזגן מיני מרכזי יוניק, באחריות וללא תחרות. להזמנת טכנאי: 053-6663111