תיקון מזגן אינוורטר אלקטרה INVERTER לתקן היום את המזגן של המחר 

חברת אלקטרה מכנה את טכנולוגיית האינוורטר כ”המזגן של מחר”. זאת הודות לחדשנות של מזגני האינוורטר, המעלות האקולוגיות והכלכליות שלהם (עד 30% חיסכון בחשמל), מערכות השבחת האוויר הפועלות בהם והיותם עמידים ומאריכי חיים יותר ממזגן ללא טכנולוגיה זו.

ובדיוק בגלל כל אלו, כשהמזגן של מחר מתקלקל, הוא צריך היום את נותן השירות הטוב ביותר: איש מקצוע איכותי, מיומן וכמובן בעל רישיון תקף, עם הניסיון והידע לתיקון מזגן אינוורטר אלקטרה בצורה מהימנה ויעילה, ורצוי גם עם אחריות על העבודה.

מחפשים טכנאי מזגנים אמין לתיקון מזגני אינוורטר אלקטרה? מצאתם: 053-6663111

עם קולינג מזגנים לא תתקשו למצוא את האיש הנכון למשימת תיקון מזגן אינוורטר אלקטרה: חברתנו תשלח אליכם לכל אזור מרכז הארץ טכנאי מזגנים מוסמך, לו גם רישיון חשמלאי, עם ותק ומומחיות בתיקון מערכות מיזוג מורכבות ומתקדמות על כל סוגיהן ויצרניהן, ועם גישה הן לניידת שירות והן למחסן ענק המצוידים שניהם בחלקי חילוף מקוריים ואמינים למזגני אלקטרה. השירות, כמובן, מגיע עם אחריות של קולינג על העבודה ועל החלפים גם יחד.

• תיקון מזגן אינוורטר אלקטרה במרכז הארץ ושירותי תחזוקה, ניקוי ומילוי גז למזגן

• זמינות לכל אורך שעות היממה וימי השבוע למקרי חירום: 24/7

• טיפול בכל תקלה, דליפה או נזילה ע”י איש מקצוע מורשה, ותיק ובעל תודעת שירות גבוהה

• מתן תעודת אחריות, הכוללת גם את החלפים לצד עבודת התיקון

• אספקה והתקנה של חלקי חילוף למזגני אלקטרה, איכותיים ובעלי תו תקן (אופציה למשלוח בהול, במידת הצורך)

אנו משרתים את כלל סוגי הלקוחות הקיימים

אלפי לקוחות פרטיים עובדים עימנו מזה שנים רבות. גם עסקים רבים עובדים עימנו. חלק קטן מהם שניתן לציין: רשת מסעדות מוזס, שרונה מרקט, מרכז רפואי מעייני הישועה, איל מקיאג’ ועוד רבים ומצויינים.

הזמינו תיקון מזגן אינוורטר אלקטרה Electra במרכז בשירות אמין, אחראי וזמין בטלפון

053-6663111