קולינג מזגנים: שירותי

למזגן הביתי, למיזוג המשרדי, למערכת המיזוג במרכז המסחרי, ולמגדלי הקירור בתעשייה – כשצריך שירותי תיקון מזגן בהרצליה פיתוח לכל מערכת מיזוג בכל סדר גודל, קולינג מזגנים מספקת לכם בדיוק את מה שאתם צריכים:

מומחיות ומקצועיות:

שירותי תיקון מזגנים בהרצליה פיתוח המבוצעים על ידי טכנאי מומחה ומורשה, איש מקצוע עם ותק של שנים רבות של טיפול, תיקון ושיקום מערכות מיזוג לבית, לתעשייה, למוסדות ולעסקים בכל גוש דן והשרון. טכנאי שיידע לטפל גם במקרים מורכבים, כמו תיקון צ'ילרים ומגדלי קירור או תיקון מיזוג ישן שכבר אי אפשר להשיג עבורו חלקי חילוף.

זמינות מקסימלית 24/7:

כי קריסת מזגן ביום שרב היא עניין דחוף ובהול לבית עסק, ולכן כשצריך שירותי תיקון מזגנים בהרצליה פיתוח בחירום, קולינג לשירותכם: בשישי, בשבת, בחגים או בשעות הקטנות של הלילה – רק תתקשרו.


אחריות מלאה:

כל עבודת תיקון מזגן בהרצליה פיתוח מבוצעת על הצד הטוב ביותר, ביעילות ובתשומת לב, וכמובן מסתיימת במתן אחריות מטעם קולינג על העבודה ועל כל חלקי החילוף.

חלקי חילוף איכותיים באספקה מהירה:

ניידת השירות שלנו עמוסת חלקי חילוף, ואם איתרא המזל והחלף הדרוש אינו קיים בה, עומד לרשותנו מחסן ענק של חלקי חילוף למזגני כל החברות, ממנו נשמח לשלוח את החלק המתאים במשלוח ממונע לביצוע תיקון מזגן מהיר ככל האפשר. כל חלקי החילוף נושאים תווים של מכון התקנים הישראלי, ומגיעים עם אחריות.

 

להזמנת טכנאי עבור תיקון מזגנים בהרצליה פיתוח, צרו קשר עם קולינג 24 שעות ביממה: 053-6663111