תיקון מזגן אלקטרה  ELECTRA – ע"י טכנאי מקצועי ומנוּסה בכל דגם קיים

• התקלקל לכם מזגן אלקטרה?

• רוצים להתקין מזגן אלקטרה חדש במקום הישן שלכם?

• מחפשים טכנאי מקצוען שמכיר את כל הדגמים והתקלות שיש למזגן הזה?

• זקוקים למענה מהיר?

הגעתם למקום הנכון – קוּלינג תיקון מזגנים 053-6663111

מי אנחנו ומה אנחנו מציעים?

• חשמלאי מוסמך עם תעודות מטפל ומתקן את המזגן שלכם – יתרון משמעותי

• תיקון מזגן אלקטרה על ידי מומחים עם 20 שנות ניסיון

• כל הטיפולים והתיקונים הינם באחריות מלאה

• שימוש בחלפים מקוריים בלבד המיוצרים עבור מזגני אלקטרה

• אנו מתמחים בעבודת גובה, כולל סנפלינג

• כולל שירות בימי שבתות וימי חג או שירות בלילה SOS

• עבודה בטיחותית, נקייה ומסודרת – לא משאירים לכלוך אחרינו

נסיון של שנים והשתלמויות שנתיות

בחברת קולינג טכנאים מומחים ובעלי ניסיון של שנים רבות בדגמיו השונים של מזגן אלקטרה, אנו מכירים את המזגנים הוותיקים ביותר של החברה ובנוסף עוברים השתלמות שנתית להכרות עם הדגמים החדשים שאלקטרה משווקת כל שנה. למידה תמידית מאפשרת יעילות בפתרון תקלות גם של המזגנים החדישים ביותר לרבות מזגני אינוורטר. אחד הדגשים החשובים בתיקון מזגנים היא שימוש בחלפים מקוריים, ולכן אנו בקולינג נתקין רק חלפים שיוצרו עבור אלקטרה.

תיקון מזגן אלקטרה

אלקטרה מזגנים קיימת בשוק שנים רבות ומשווקת דגמים שונים. באופן טבעי, תיקון מזגנים אלקטרה חייב להתבצע על ידי טכנאי מזגנים מוסמך של החברה. טכנאי כזה מכיר את התקלות הצפויות בכל דגם ובין את אופי פעולת המזגן.

חלוצים בתחום ומובילי דרך

חברת אלקטרה היא חלוצה בתחום מיזוג אויר בישראל, עם השנים יוצרו מגוון גדול מאוד של דגמים שונים. בתחילה יוצרו מזגנים ביתיים. לרוב היו אלו מזגני חלון, שכיום כבר לא מיוצרים יותר. לאחר מכן יוצר מזגן מיני מרכזי שבסיסו קיים עד היום. עם השנים התפתחה הטכנולוגיה בעיקר מבחינת מערכות ההפעלה, מערכות פיקוד משוכללות ומזגנים בטכנולוגיית אינוורטר.

מעבר ממזגן רצפתי למזגן עילי של אלקטרה

בשנים עברו מזגן מיני מרכזי אלקטרה ומזגנים רצפתיים אלקטרה היו נפוצים מאוד. בחלוף השנים חלו שינויים ופותחו מזגנים עיליים. המזגנים העיליים תפסו את מקומם של המזגנים הרצפתיים שנעלמו לגמרי מנוף שוק המיזוג בארץ. אלקטרה החלה לייצר דגמים שונים ומגוונים של מזגנים עיליים המתאימים לחללים קטנים. מדובר על קיבולת של 1 עד 1.5 כוחות סוס (כ"ס) לחדרי שינה. כמו כן, יוצר מזגן בינוני של 2 עד 5 כוחות סוס (כ"ס) עבור חללים גדולים כמו סלון אף יותר. הטכנולוגיה שמפתחת חברת אלקטרה מזגנים משתפרת תאופן מתמיד. לאחרונה שמים דגש על מזגנים חסכוניים וברושם טכנולוגיית אינוורטר.

הסוס המנצח של אלקטרה – מזגן עילי

אחד מיתרונותיו של מזגן עילי הוא החיסכון בהפעלת מזגן קטן לקירור חדר קטן. כמו חדר שינה למשל. מצד שני, הפעלת מזגן מיני מרכזי גדול הינה בעלת צריכת חשמל גבוהה.

יתרון נוסף למזגן עילי הוא שתקלה אינה משביתה את הקירור בכל הבית אלא רק באזור ממוקד בלבד. לעומת זאת, תקלה במזגן מיני מרכזי משביתה איזור גדול בכל הבית.

נקודה נוספת היא המחיר הנמוך של מזגן עילי והתחרות של יתר החברות. התחרות גרמה להוזלה משמעותית במחירם של המזגנים עיליים וכך נתקבל גידול משמעותי בביקוש למזגנים עיליים בכל השוק הישראלי.

לשירות תיקון מזגנים אלקטרה – חייגו אלינו 24/7 – 053-6663111