תיקון מדחס מזגן – משימה רק לטכנאי מהימן

תיקוני מזגנים מכל סוג חשוב לבצע באמצעותו של טכנאי מזגנים מורשה, מוכר ומנוסה, עם מוניטין, אך הדבר נכון שבעתיים לגבי כל פעולה הקשורה באחד החלקים החשובים ביותר במערכת מיזוג האוויר: מדחס המזגן.

חושדים שיש בעיה במדחס? זקוקים לטכנאי מזגנים אמין לייעוץ בנושא כדאיות של תיקון מדחס מזגן או החלפתו?

קולינג מזגנים לשירותכם, עם טכנאי מזגנים מוסמך וחשמלאי מורשה, עם ותק, קהל לקוחות נאמן בגוש דן והשרון ומוניטין שאפשר לסמוך עליהם.

לייעוץ, החלפה או תיקון מדחס מזגן, צרו עמנו קשר: 053-6663111

מהו מדחס מזגן? 

לפני שנדבר על תיקון מדחס מזגן, מעט רקע: המדחס הוא למעשה המנוע של כל פעולת החימום והקירור של מערכות מיזוג אוויר. מדחס מזגן יונק מהאוויר גז בלחץ נמוך ובטמפרטורה רגילה, דוחס אותו ללחץ גבוה (ומכאן שמו של מדחס מזגן) ומעביר אותו ליחידה הפנימית (מאייד). כך הוא בעצם מתחיל להניע את כל תהליך הקירור.

לכן, כשיש תקלה במדחס מזגן, הדבר יכול להשפיע על יעילות הקירור וצריכת החשמל, או אף לשתק כליל את פעולת הקירור, כמו גם לגרום לבעיה של מזגן שמקצר את החשמל בבית.

תקלות במדחס מזגן והחשיבות בפנייה לאיש מקצוע אמין

היות ומדובר בחלק החשוב ביותר במערכת המיזוג, תיקון מדחס מזגן או החלפתו הינם תיקונים יקרים. למרבה השמחה, רוב תקלות המזגן אינן נעוצות במדחס, ולכן תמיד תפנו אל טכנאי מזגנים אמין, שיידע לאבחן את מקור התקלה בצורה מדויקת ולא ימליץ ללא צורך על תיקון מדחס מזגן מיותר ויקר. טכנאי מיזוג מנוסה, ששם לב לפרטים, אולי יגלה שהבעיה בכלל נעוצה בקבל המדחס, שהחלפתו זולה בהרבה.

תקלות אפשריות במדחס מזגן:

• אטמי המדחס אינם עובדים

• תקלות חשמל

• בלאי בגוף המדחס, ואולי גם דליפת שמן בעקבותיו

• מנוע שרוף הגורם לתקלות חשמל או לריח שרוף מהמזגן

סיבה חשובה נוספת לחשוב היטב בבחירת טכנאי מזגנים אמין לביצוע בדיקה, החלפה או תיקון מדחס מזגן היא כי עם איש מקצוע מן השורה הראשונה, שפועל בשקיפות מלאה ומכיר מקרוב ולעומק את תחום מיזוג האוויר (הן מזגנים ביתיים והן מיזוג מוסדי ותעשייתי), תוכלו לקבל עצה טובה ומהימנה האם כדאי לבצע תיקון במדחס המזגן, או להחליפו או שמבחינה כלכלית מול עלות העבודה וסוג המזגן כבר עדיף לרכוש מזגן חדש.

תיקון מדחס מזגן עושים עם קולינג מזגנים

קולינג מספקת שירותי תיקון מזגנים ללקוחות פרטיים ועסקיים, למוסדות ולתעשייה בגוש דן והשרון, על ידי טכנאי מזגנים ותיק, בעל רישיון טכנאי וכן תעודת חשמלאי מוסמך. בזכות הידע הרב, המבחר הענק של חלקי חילוף, המיומנות והוותק, יוכל טכנאי החברה להציע לכם תיקון מדחס מזגן איכותי ויעיל, כולל שיפוץ מדחסים או החלפת מדחס מזגן במידת הצורך, ויותר חשוב – הוא ישמח קודם כל לבדוק ולאבחן את הבעיה ולייעץ לכם בשקיפות מלאה מהי דרך הפעולה הטובה והחכמה ביותר לפתרון הבעיה במערכת המיזוג.

קולינג מזגנים – יש על מי לסמוך בלב שקט. לקבלת שירות יעיל, איכותי ומהימן למזגן, חייגו: 053-6663111