מיזוג בריא עם אוויר נקי: ניקוי מזגן עילי מעובש, אבק וחיידקים

התחילו את העונה החמה בראש שקט – בידיעה ובביטחון שלא רק שמערכת המיזוג שלכם תדאג לכם לצינון הטמפרטורה בבית, במשרד, או בעסק, אלא גם שאותו אוויר קריר ונעים הוא אכן נקי ובריא לנשימה.

התחילו את העונה החמה בטלפון אל קולינג מזגנים – שירותי טכנאי מזגנים במרכז – להזמנת שירות ניקוי מזגן עילי מעובש, מלכלוך, מאבק, מחיידקים ושאר מזהמים, העלולים להגיע מתוככי המזגן אל האוויר אותו אתם נושמים ואל גופכם. בנוסף, זיהום במזגן עלול לפגום באיכות המיזוג, להוריד את תפוקת המזגן, לסתום את פתחי האוורור ולגרום לריח רע בהפעלת המערכת.

מה מציעים לכם בקולינג מזגנים?

• ניקוי עומק יסודי למזגני כל החברות בביצוע טכנאי מזגנים מורשה וחשמלאי

• שירות ניקוי מזגן עילי איכותי במרכז הארץ והרכבה חזרה של המזגן ללא רבב – עם אחריות

• ביצוע בדיקות תקופתיות למזגנים, כולל בדיקת חיבורי חשמל

• תיקון מזגנים על כל סוגיהם ויצרנים ע”י טכנאי מומחה, כולל אספקת חלפים איכותיים

• שירות 24/7 במרכז הארץ, כולל טכנאי מזגנים בשבת ובחג במקרה הצורך

מיזוג נקי = אוויר בריא. הזמינו שירות ניקוי מזגן עילי מעובש ומזהמים עכשיו: 03-7561521

 אלו מזהמים עלולים להסתתר בתוככי המזגן שלכם?

עם הזמן, מערכת מיזוג האוויר שלכם צוברת שעות פעילות רבות, וגם אורחים לא קרואים: אבק ולכלוך שנשאבים לתוך המערכת, כמו גם חיידקים ועובש המוצאים סביבה נוחה להתפתחותם כשהם פוגשים רטיבות או לחות בתוככי החלקים הפנימיים של המיזוג. חיידקים המגיעים אל המזגן מאדם חולה בחדר, יכולים למצוא תנאים להמשך קיומם, ואזי לזכות בהפצה נוספת לכשהמזגן יופעל.

גם ללא ביצוע ניקוי מזגן עילי יסודי ופנימי על ידי טכנאי מומחה, יצרני המזגנים ממליצים לנקות מעת לעת את הפילטרים של המזגן – אלו הראשונים לפגוש לכלוך ומזהמים ובעיקר אבק, ונוטים להיסתם בקלות. סתימה שכזו פוגעת באיכות האוויר ובפעילותו היעילה של המזגן גם יחד.

אולם הצרות הגדולות לרוב מסתתרות הרחק פנימה

כמו עובש, למשל, המחפש סביבה לחה להתפתחות. פטריות עובש מתפתחות בעיקר כשהמזגן אינו עובד, וכשהוא מופעל מחדש ישנה סכנה שהן יופצו על ידו באוויר – ומשם אל איברי הנשימה שלכם. ניקוי מזגן עילי מעובש הוא משימה חשובה: עובש עלול לגרום לשלל תופעות אלרגניות, מעיניים דומעות ונזלת ועד בעיות נשימה ואסטמה, הוא יכול לעורר אסטמה בקרב תינוקות השוהים בחלל, וכן הלאה.

לכן חשוב לעשות מעת לעת ניקיון יסודי גם בחלקים הפנימיים של מערכת המיזוג: לפרק אותה, לנקות בזהירות את החלקים השונים, ולהרכיבה מחדש באופן מקצועי. טכנאי קולינג מזגנים ישמחו לעמוד לשירותכם לביצוע המשימה.

הזמינו כעת שירותי ניקוי מזגן עילי מעובש, אבק וחיידקים, ותיהנו מקיץ ממוזג, בריא, היגייני ובטוח, בזכות מיזוג אוויר נקי לעילא.

להזמנת טכנאי מזגנים במרכז הארץ 24/7, חייגו אלינו: 03-7561521