ניקוי מזגן מעובש: שירות מקצועי לחיסול הסיכון הבריאותי החבוי במזגן

מערכת המיזוג בבית, במשרד, בעסק או במוסד ציבורי עלולה להכיל בתוכה סכנות לא צפויות: הלחות הקיימת בתוך תוככי המערכת הינה כר פורה להתפתחות פטריות ועובש בחלוף הזמן, וכשהמזגן פועל הוא מפיץ את נבגיהם מתוך קרביו ונושף אותם עם האוויר המוזרם אל תוך החלל. כך נוצר אוויר מזוהם, המהווה סיכון בריאותי, והיכול לעורר תגובות אלרגניות, תחלואה, בעיות בנשימה, התקף אסטמה וכן הלאה. כל זאת בנוסף לבעיות במיזוג עצמו שיוצרת הצטברות רבה של עובש במזגן הסותמת את המערכת: ירידת תפוקת המזגן, ריח רע מהמיזוג ועוד.

• סובלים מאלרגיות ואסטמה ממיזוג האוויר שלכם?

• מעוניינים במיזוג ובאוויר נקיים מאלרגנים ומסיכוני בריאות?

• קולינג מזגנים מציעה שירות מקצועי לחיסול כל הצרות הבריאותיות באמצעות ניקוי מזגן: עובש, אבק, חיידקים ולכלוך.

• להזמנת טכנאי לביצוע ניקוי מזגן מעובש במרכז הארץ,

• התקשרו אל קולינג: 03-7561521

שירותי ניקוי מזגן מעובש של קולינג מזגנים: 

• ניקוי עומק למזגן – לכל סוגי המזגנים, כולל מיזוג ביתי, מיזוג תעשייתי, מוסדי, מיני מרכזי וכו'

• עבודה יסודית לחיסול חיידקים ועובש, המבוצעת על ידי טכנאי מזגנים מוסמך וחשמלאי מורשה

• ניקוי מזגן מעובש גם בעבודה בגובה ובתנאי גישה בעייתיים

• שירות מהימן ומקצועי באחריות מלאה, בכל אזור מרכז הארץ

לאלו בעיות בריאות עלול לגרום עובש במזגן?

עובש במזגן הינו צרה צרורה לסובלים מאלרגיות, היות והוא יכול להגביר או לעורר תופעות אלרגניות, למשל גודש באף, נזלת, עיניים דומעות, תפרחת בעור, עיטוש ועוד. האוויר המזוהם ממיזוג שלא עבר ניקוי מזגן מעובש יכול לגרום לבעיות נשימה ואסטמה, במיוחד בקרב תינוקות ומי שסובל מלכתחילה מבעיות נשימה וריאות.

יש לציין שעובש אינו הבעיה היחידה העלולה להתפתח במזגן שאינו נקי לאורך זמן: עלולות לצמוח בו מושבות חיידקים, וכן מצטברים בו אבק ולכלוך, העלולים לעורר בהיפלטם עם אוויר המזגן לחלל תגובות אלרגניות משלהם (כמו רגישות לקרדית האבק). לכן חשוב מעת לעת להזמין ניקוי מזגן מעובש ומשאר לכלוך ומזיקים שיבוצע על ידי איש מקצוע, באופן יסודי, מקיף ומהימן.

אל תסתפקו רק בניקוי הפילטרים – הזמינו ניקוי עומק למזגן מטכנאי מקצועי

את הפילטר, מסנן המזגן, יש לנקות מעת לעת וניתן לעשות זאת באופן עצמאי בקלות, במיוחד במזגנים ביתיים.

עם זאת, בעיות כגון עובש במזגן עלולות להתחבא עמוק בפנים המערכת: בתעלות המיזוג, בחללים הפנימיים, סביב הסוללה ועוד – במקרים אלו, ובמיוחד במערכות מיזוג מורכבות, יש צורך באיש מקצוע שיוכל לפרק את המזגן, לבצע ניקוי מזגן מעובש ומחיידקים בחומרים מתאימים ואזי להרכיב בחזרה בצורה תקינה ללא רבב, תוך בדיקת החיבורים החשמליים.

מומלץ לבצע טיפול שכזה באופן תקופתי, וכדאי להזמין טכנאי מזגנים לניקוי עומק למזגן לפני תחילת העונה החמה: גם כדי להימנע מהעומס בעונה הבוערת שבה טכנאי מזגנים הופכים מצרך מבוקש במיוחד, וגם כדי שכאשר תפעילו את המזגן מחדש פול-טיים בסוף העונה הקרה לא יפלטו מיד החוצה הנבגים שנוצרו בתוככי המזגן כשלא פעל.

הכינו את מזגנכם לקיץ: הזמינו ניקוי מזגן מעובש, אבק וחיידקים לפני בוא העונה החמה!

ביום או בלילה 24 שעות ביממה, שבת וחג – אנחנו בזמינות מלאה: 03-7561521