טכנאי LG מזגנים מבית קוּלינג:

שירותי תיקון מובחרים למזגני האיכות מקוריאה

LG היא מהשמות הגדולים בעולם האלקטרוניקה, מהסמארטפון שבכיס, דרך מסך הטלוויזיה השטוח ומכונת הכביסה, וכלה במערכות מיזוג האוויר שלה, המותקנות באינספור בתים, עסקים ומוסדות ברחבי ישראל.

אם חלילה מתרחשת תקלה, דרוש לכם טכנאי LG מזגנים מנוסה, ותיק ומוסמך (עם רישיון טכנאי מזגנים ותעודת חשמלאי), שמכיר על בוריין את כל מערכות המיזוג של החברה, שיכול לספק במהירות חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים של LG, ויודע כיצד לאתר כל בעיה במהירות ולהציע לה פתרון מיטבי, יעיל וחכם, שיחזיר אותה מיד לתפקוד רגיל ומהימן לשנים ארוכות.

עם טכנאי אל ג'י LG מזגנים של קולינג מזגנים המזגן שלכם בידיים הכי טובות – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בכל אזור המרכז

• תיקון מזגני LG על ידי טכנאי מומחה ובאחריות
• מענה חירום גם בשישי, בשבת ובחג
• כל חלקי החילוף למזגני אל גי LG – מבחר עצום של חלפים מקוריים ואפשרות למשלוח מהיר
• שירותי ניקוי ותחזוקה למזגן
• עבודה בגובה

להזמנת טכנאי LG מזגנים אל גי מקולינג, חייגו אלינו

ונשמח לעמוד לשירותכם: 053-6663111

אודות מזגני LG אל גי:

חברת LG פועלת כבר משנת 1958 (אך קיבלה את שמה הנוכחי רק ב-1995), והיא מהחברות הגדולות ביותר בדרום קוריאה. כיום היא פועלת בעזרת חברות בת בכשמונים ארצות בעולם, ומייצרת מגוון רחב של מוצרים, כמו מוצרים לבנים לבית (מקררים, מכונות כביסה, מזגנים ועוד), טלוויזיות, טאבלטים וסמארטפונים, כימיקלים וכו'.

היותה בחזית הטכנולוגיה העולמית מבטיחה מזגנים חדשניים, מתקדמים ואיכותיים, המתהדרים גם בעיצוב עם סטייל ובפעולה שקטה במיוחד וחוסכת חשמל – ביניהם מזגני אינוורטר המבטיחים יעילות מוגברת לחיסכון בשימוש בחשמל ולמיזוג איכותי יותר, ומערכות מיזוג מיני מרכזיות משוכללות, עם טכנולוגיות מיוחדות לעמידות ארוכת שנים של מערכת הצנרת.

בין הטכנולוגיות החדישות המצויות בדגמי מזגני LG:

הגנה 4 שכבתית למיזוג נקי והיגייני יותר, Jet Cool לקירור זריז במיוחד, ציפוי Gold Fin נגד קורוזיה בממיר החום, ומאווררים מוטים למשב רוח שקט אך בעל עוצמה המעביר קור במהירות גם לצדו השני של חלל גדול.

בעיות במזגן LG פותרים עם קולינג!

אל תתפשרו על טכנאי לא מיומן, שאינו בקיא בטכנולוגיות החדישות ביותר של LG או המציע חלקי חילוף שאינם באותה רמת האיכות המחייבת של החברה. טכנאי LG מזגנים של קולינג מציעים לכם שירות תיקון מזגני LG מהימן, עם היצע ענק של חלפים מקוריים, בעלי תו תקן, ועם אחריות מלאה.

בכל יום בשבוע, 24 שעות ביממה כולל ימי שבת וחגים טכנאי LG מזגנים של קולינג כאן לשירותכם: 053-6663111