למזגן מתקדם דרוש שירות מתקדם: קולינג – טכנאי מזגנים אינוורטר במרכז

המצאת טכנולוגיית האינוורטר עשתה מהפכה בתחום המזגנים, ויצרה מערכות מיזוג חכמות יותר, חסכוניות יותר, שקטות יותר ואמינות יותר – אך גם המכונה האמינה והאיכותית ביותר מתקלקלת ברבות הזמן וזקוקה לידיים טובות ומקצועיות שישיבו אותה בחזרה לפעילות שוטפת כמקודם.

מחפשים טכנאי מזגן אינוורטר במרכז הארץ?

לכל גוש דן והשרון, קולינג מזגנים שולחת אליכם טכנאי מזגנים אינוורטר מיומן ומהימן, בעל רישיון טכנאי, תעודת חשמלאי ותועפות של ותק וניסיון בתחזוקה ובתיקון של כל סוגי המזגנים, לרבות מיזוג מרכזי, תעשייתי ומוסדי.

וזה לא הכל:

• כל תיקון מזגנים מבוצע באחריות מלאה, הכוללת גם את חלקי החילוף המסופקים על ידי קולינג.

• חלקי חילוף שאפשר לסמוך עליהם – מקוריים, איכותיים, ובעלי תו איכות של מכון התקנים הישראלי.

• שירות טכנאי מזגני אינוורטר במרכז 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע למענה לקריאות חירום, בגוש דן ובשרון.

• עבודה אמינה ואיכותית, בלוויית אדיבות, סבלנות ושקיפות מלאה, ולא פחות חשוב – מחירים הוגנים.

• שירות לכל סוגי הלקוחות, כולל ועדי בתים, ענף התעשייה, מוסדות, עסקים ומשרדים.

• שירותים משלימים: מילוי גז במזגן אינוורטר, ניקוי עומק למזגן אינוורטר, שיפוץ מדחסים ועוד.

כשמחפשים טכנאי מזגן אינוורטר במרכז, קולינג מזגנים היא הכתובת שלכם: 053-6663111

קצת מידע על הטכנולוגיה של מזגני אינוורטר:

לפני שמזמינים טכנאי מזגנים אינוורטר במרכז, הנה הזדמנות להכיר קצת את אופן פעולתן של מערכות מיזוג אלו, אם טרם הכרתם את הטכנולוגיה שמאחוריהן:

טכנולוגיית האינוורטר שינתה למעשה את אופן פעילות מדחס המזגן, שהוא בעצם המנוע של המערכת שמזיז את זרימת הגז בצינורות וגורם בכך לפעולת הקירור (או החימום בחורף).

במזגן רגיל לפעולת המדחס יש שני מצבים: פעיל (במאה אחוז כוח) או מכובה (אפס אחוזים). כלומר, המדחס פועל בשיא הכוח לקרר את החדר, ואז כבה ומותיר לטמפרטורה לעלות מחדש עד להפעלתו בשנית.

במזגני אינוורטר, המדחס אינו עובר בין שני מצבי קיצון, אלא נשלט בעזרת מערכת בקרה חכמה שמשנה את העוצמה והמהירות בה הוא מופעל בהתאם לצורך: כשהמזגן רק נדלק הוא פועל בשיא הכוח כדי להביא לקירור מהיר, אבל עם הגעה לטמפרטורה הרצויה הוא מרפה – הוא לא נסגר, אלא פשוט פועל במהירות חלשה, כזו הדרושה כדי לשמור על הטמפרטורה המבוקשת ולא לתת לה להעלות, אך במינימום של אנרגיה. כך, המזגן יכול להיות דלוק שעות ארוכות אבל תוך בזבוז של פחות חשמל (עשרות אחוזי חיסכון!), תוך שמירה על טמפרטורה יציבה, וכל זה תוך כדי פעולה חרישית ופחות שחיקה של המדחס (בגלל העוצמה הפחותה בה הוא פועל).

תנו לאיש מקצוע לשמור על מזגן האינוורטר שלכם

השקעתם במזגן הטוב ביותר, בעל טכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת – וכדי להוציא ממנו את המיטב במשך שנים ארוכות, חשוב להשקיע גם באיכות השירות למזגן בעת תקלות ובעיות: עם שירות טכנאי מזגנים אינוורטר במרכז הארץ של קולינג, היעילות והאמינות של המזגן מובטחת לתקופה ארוכה ונעימה של מיזוג יעיל.

לעוד מידע על תיקון מזגן אינוורטר הקליקו כאן

קולינג – להזמנת טכנאי מזגנים אינוורטר במרכז 24/7, חייגו: 053-6663111