ניקוי מזגן תעשייתי – מקצועי, יעיל, מהיר – קוּלינג

אנו מומחים בניקוי מערכות קירור לתעשייה מכל זוג ובכל גודל!

• 20 שנות מומחיות בתיקון החלפה וניקוי מערכות מיזוג מכל סוג עם דגש על לקוחות מוסדיים ותעשייתיים

• ניקוי מזגנים לתעשייה, למפעלים, למוסדות, משרדים, גופים מוניציפליים וכדומה

• שירות של חשמלאי מוסמך בעל תעודות

• אנו מספקים שירותי סנפלינג ועבודות גובה למפעלים בעל מערכות בגישה קשה וגבוהה

• כל העבודות שלנו הן באחריות מאלה

• שירותי SOS כולל שבתות חגים ושעות לילה מאוחרות

ניקוי מזגנים לתעשייה – מגדלי קירור וכן צ’ילרים

במבני תעשייה גדולים מקיימת פעילות מאומצת של מערכות המיזוג. פעילות זו עלולה לסכן את בריאותם של באי הבניין בטווח זמן קצר וארוך. במקומות בסדר גודל שכזה קיימת הצטברות מאסיבית של עובש וחיידקים בתוך תעלות המיזוג. כמות גדולה של חיידקים מוזרמת מתוך המזגן החוצה אל האוויר אשר מקרר את חללי המבנה התעיישייתי או הבניין.

מבנים תעשייתיים משמשים לעיתים רבות בתור מערכת סגורה מלאת חיידקים, כיוון שלא פותחים בהם חלונות (אם יש בכלל) ולא נכנסת תחלופת אוויר נקייה למתחם.

פעילות מאומצת של מכשירי המזגן בבניינים גדולים עלולה לסכן את בריאות השוהים בבניין. הסיבה היא הצטברות עובש וחיידקים בתוך תעלות המזגן. החיידקים נפלטים מתוך המזגן עם האוויר המקרר את הבניין.

בזמן פעולת המזגן, לרוב יהיו שאר פתחי הבניין אטומים ולכן האוויר המצטבר בתוך הבניין מזדהם ועלול לסכן את בריאות השוהים בבניין.

תסמונות “המשרד החולה” או “הבניין החולה” במפעלים ומבני תעשייה

בבניינים, מפעלים ומתחמים כאלו, עובדים המזגנים, כאמור לעיל, שעות רבות ובעומס רב. בנוסף לכך במקרים של תעשייה, קיימת תרומה נוספת של זיהום תעשייתי החודר אל תעלות המיזוג של המבנה. תעלות המיזוג הן בית גידול מצויין עבור אוכלוסיות חיידקים רבות. הלחות בתוך התעלות יוצרות תנאים מעולים עבור מזהמים רבים. כאשר כלל התעלות בבניין לא עוברות שטיפה ולא עוברות חיטוי הופך הבניין לבניין חולה. כלל האוויר המוזרם במערכת הינו אוויר רווי חיידקים ומכאן גם התסמונת של “הבניין החולה” או “המשרד החולה”.

ניקוי תעלות המיזוג

חובה להזמין טכנאי מזגנים מקצועי עבור ביצוע פעולות ניקוי למערכות הקירור של הבניין. התעלות עוברות שטיפות, ניקוי וחיטוי. השטיפות והניקוי מבוצעות על ידי מכשור מתקדם, על ידי קיטור ועל ידי שימוש בחומר ניקוי ייחודיים וידידותיים לסביבה. בחיטוי נעשה שימוש במי כסף לקטילה מוחלטת של החיידקים מי הכסף מוחדרים אל מכשיר הקיטור ומרוססים בעוצה על המערכות. כלל החומרים אינם פוגעים בתקינות המערכות, או בסביבה. על פי רוב ניתן לשוב לעבודה סדירה כחצי שעה לאחר הניקוי.

ניקוי מזגן תעשייתי עושים עם קולינג תיקון מזגנים

פנו אל קולינג וקבלו שירות מקצועי ביותר: 053-6663111