דליפת גז מהמזגן ומילוי גז על ידי טכנאי מקצועי ביותר!

• המזגן שלכם אינו מקרר בכלל?

• שמתם לב שהמדחס עובד יותר מהרגיל ועדיין המזגן לא מקרר באופן יעיל?

• המזגן אכן מקרר, אבל רק מידי פעם ורוב הזמן רק מוציא אוויר?

• בטוחים שפעם פעל המיזוג בעוצמה חזקה ומקררת תוך זמן קצר והיום, אפילו אחרי זמן רב הקירור חלש מאוד

• נראה כי אתם סובלים מבעיה של חוסר גז במזגן שלכם (גז מזגנים) שיכול להיגרם בדרך כלל סיבות שונות

בעקרון כלל לא אמורה להתקיים דליפת או זליגה כלשהי של גז החוצה מהמזגן שלכם, כיוון שמדובר על מערכת סגורה. יחד עם זאת, אנו ידועים כי מדובר באחת התקלות הנפוצות ביותר בתחום של תיקון מזגנים ומייד נעמוד על הסיבות העיקריות הגורמות לכך.

במידה ומרגישים בירידה בקירור המזגן רוב הסיכויים שמדובר בחוסר גז במזגן שנגרם, בדרך כלל, משתי סיבות עיקריות:

דליפת גז מזגנים המתרחשת באופן טבעי (בריחת גז טבעית)

תופעה הנגרמת עקב בריחת גז טבעית ויכולה להימשך בזחילה איטית כשנתיים ולעיתים אף יותר. הבריחה יכולה לנבוע מהבדלי לחצים בין הסיבה החיצונית לבין הצינורות בפנים המערכת. הבדלי חום וקור גם הם משפיעים.

נידוף ובריחה מוגברת של גז המזגנים אשר במערכת עקב נזק פנימי כגון:

צנרת סדוקה או מפוצצת, בלאי מוגבר, חבלות ונזקי מזג אוויר ועקב שינויי טמפרטורה קיצוניים של חום וקור המכווצים ומרחיבים את צנרות הנחושת אשר במזגן. תקלה מסוג זה לוקחת פחות זמן ויכולה להתמשך על פרק זמן של שבוע עד מספר חודשים.

למה לא כדאי לכם להזמין טכנאי מזגנים צעיר ולא מנוסה בתחום?

כי טכנאי מזגנים לא מנוסה עלול לפספס בעיה שכזו, הוא עלול לנסות לאתר זמן רב את התקלה ללא תוצאות ממשיות. הניסיון הרב בתחום יוצר את ההבדל. איתור דליפת גז במזגן דרוש, לעיתים, מיומנות וידע רב שנים בכל האפשרויות שתיתכנה. כמו כן, שימוש בציוד מקצועי שנבחן לאורך שנים כמתאים לתקלות מסוג זה – גם הוא מהווה יתרון משמעותי.

לעיתים רבות, מדובר על מקור דליפה זעיר ביותר. טכנאי לא מנוסה עלול להתקשות מאוד באיתורה וכמו כן עלול להיכשל באבחון סוג דליפת הגז במזגן שלכם: האם נוצרה עכב נזק, סדק ובעיות של חורים בצנרת או שמדובר על בריחה שזחלה במשך שנים עד כדי התרוקנות מוחלטת של הגז מן המערכת.

ההמלצה של קוּלינג תיקון מזגנים היא:

ברוב המקרים בהם אנו נתקלים, אנחנו ממליצים ראשית לבצע מילוי גז במזגן. במידה שלאחר תקופת של כחודש ימים מורגש כי המזגן חוזר לא לקרר – די ברור כי יש לנו דליפה ויש להתחיל בתהליך איתור אינטנסיבי לאיתורה. במקרה של איתור תקלה שכזה – הרי ששוב ממלאים גז אל תוך המערכת.

על פי רוב נהוג לקזז את עלות מילוי הגז במזגן בפעם הקודמת ממילוי הגז בפעם השנייה לאחר הימשכות הדליפה. הלקוח יחוייב רק על תיקון דליפת הגז ומילוי גז פעם אחת. האחריות על תיקון הדליפה תחול מן הפעם בה אותרה ותוקנה הדליפה (על מילי הגז לבד לא ניתן לתת אחריות).

• רוצים למלא את המזגן בגז לפני ימי השרב של הקיץ?

• חוששים שיש לכם דליפת גז כי המזגן לא מקרר?

• מעולם לא ביצעתם מילוי גז ואתם רוצים למלא על מנת להיות בטוחים ב-100% ולא להיות מופתעים?

עלות מילוי הגז

העלות משתנה בהתאם לכמות אותה ממלאים, סוג הגז ועומת כוח הסוס של המזגן.

חייגו אל קולינג: טכנאי מזגנים מוסמך וקבלו שירות באחריות: 053-6663111