תיקון מזגן רצפתי תדיראן TADIRAN באחריות – קולינג מזגנים, ללא תחרות!

 אתם מכירים את חוק מרפי: מזגן התדיראן האיכותי והמהימן שלכם, ששירת אתכם נאמנה שנים על גבי שנים, מתחיל לעשות בעיות בדיוק כשפורץ השרב הראשון של העונה.

בעיה? – לא עם שירותי תיקון מזגן רצפתי תדיראן Tadiran מבית קולינג מזגנים!

מתקשרים אל 053-6663111 – וההקלה בחום בדרך אליכם! 

למה להתקשר דווקא אל קולינג בשעת צרה במיזוג האוויר? כי…

• עם קולינג אין חוכמות: אליכם מגיע טכנאי מזגנים מקצועי ומומחה, ברישיון (למעשה, גם רישיון טכנאי מיזוג וגם תעודת חשמלאי מוסמך), עם ותק רב מאוד במקצוע וניסיון בתיקון מזגנים מכל הסוגים – ממזגן רצפתי פשוט ועד למזגנים תעשייתיים מורכבים ולמערכות מיזוג מיני מרכזיות.

• עם קולינג אתם מכוסים: על כל תיקון מזגן רצפתי תדיראן TADIRAN אתם מקבלים מאיתנו תעודת אחריות, המכסה גם חלקי חילוף שהוחלפו במזגן שלכם.

• עם קולינג אין סיום ליום העבודה: אתם מקבלים מענה לתקלות דחופות גם בלילה וגם בשבתות ובחגים – 24 שעות ביממה בכל שבעת ימי השבוע.

• עם קולינג אין בעיות במציאת חלקי חילוף: לחברה מחסן ענקי ובו מאגר גדול של חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים למזגני תדיראן ויצרנים מובילים אחרים, כולל שלט למזגן תדיראן, מנועים, מדחסים ועוד. ניידת השירות שבה מגיע הטכנאי מצוידת אף היא, אך אם חסר בה דווקא החלק שדרוש לתיקון המזגן הרצפתי תדיראן שאצלכם נדאג לשלוח את החתיכה החסרה אליכם מהמחסן במשלוח בהול עם רכב דו גלגלי.

לכן בכל בעיה ותקלה המחייבת תיקון מזגן רצפתי תדיראן TADIRAN במרכז הארץ, מתקשרים לקולינג מזגנים: 053-6663111