לפני שמבצעים החלפת מדחס מזגן בבת ים – פונים לקולינג!

תמיד, בכל בעיה במיזוג האוויר, חשוב להתייעץ אך ורק עם טכנאי מורשה ואמין, וזה נכון שבעתיים לגבי תיקון או החלפת מדחס מזגן: החלפת מדחס במזגן הביתי, המשרדי או המוסדי היא סיפור יקר, ולכן לפני שאתם ממהרים להזמין החלפת מדחס מזגן בבת ים חשוב לבדוק: האם אכן אין ברירה אחרת? האם איש המקצוע מהימן ומוכר מספיק כדי לטפל בחלק המרכזי והחשוב ביותר במזגן שלכם? והאם הוא מציע לכם מדחס חלופי אמין ואיכותי מספיק?

עם קולינג מזגנים – שירות תיקון או החלפת מדחס מזגן בבת ים – אין תהיות או חששות:

השירות מבוצע על ידי מומחה בתחום, שהינו גם טכנאי מזגן מורשה עם ניסיון עצום בכל סוגי המזגנים (כולל במערכות מיזוג מורכבות ומיזוג תעשייתי) וגם חשמלאי מוסמך, שמיומנותו מאפשרת לו לתקן תקלות מדחס שלא כל טכנאי מיומן בביצוען, כולל אפילו לשפץ מדחס ישן מן היסוד אם הדגם כבר אינו קיים עבור ביצוע החלפה.

שנית, במידה ואי אפשר לתקן את המדחס, שירותיו הטובים של הטכנאי מוצעים לכם עבור החלפת מדחס בבת ים ובכל אזור המרכז, 24/7, כשההתקנה מגובה באחריות מלאה.

המדחס החלופי מסופק לכם גם הוא באחריות, בדרך כלל מקורי, ובכל מקרה עם תו תקן ישראלי. בין לקוחותינו ניתן לציין חברת ניסור בטון, מסעדות, אולמות חתונה, בתי קפה ולקוחות פרטיים רבים.

קולינג – שירות תיקון או החלפת מדחס מזגן בבת ים שאפשר לסמוך עליו: 053-6663111