החלפת מדחס מזגן – כולל ייעוץ מהימן

מבין שלל תקלות המזגן הקיימות, אלו הקשורות במדחס המזגן נוטות להיות בצד היקר של סקאלת המחירים: המדחס הוא החלק המרכזי במזגן, המנוע שלו ומה שיוצר ודוחף קדימה את כל פעולת הקירור. לכן כשצריך לבצע תיקון או החלפת מדחס מזגן, כרוכה בכך עלות גבוהה ביחס לרוב תקלות המזגן האחרות.

ודווקא בגלל זה, חשוב במיוחד לפנות לאיש מקצוע רציני בנוגע לתיקון או החלפת מדחס מזגן – לטכנאי מזגנים מוסמך, ותיק ואמין, שתוכלו לסמוך עליו שיבדוק את התקלה, ויאבחן מה צריך וכדאי לעשות בשקיפות מלאה: האם לבצע החלפת מדחס מזגן, או שעדיף כלכלית לתקן את המדחס הקיים, ואולי בכלל כדאי להיפרד מהמזגן לשלום, או שבכלל הבעיה היא רק בקבל?

עם קולינג אין תיקונים מיותרים, הייעוץ המקצועי תמיד מהימן ולבבי, וכל עבודה וכל חלק חילוף – למשל במקרה של החלפת מדחס מזגן – מלווים באחריות מלאה.

חושדים שיש לכם בעיות במדחס המזגן? זקוקים לשירותי טכנאי מזגנים במרכז? התקשרו: 053-6663111

החלפת מדחס מזגן: כדאי? 

אם אין אפשרות לתקן את המדחס, או שהתיקון כה יקר שכבר אפשר להחליף למדחס חדש, האם גם אז ההחלפה כדאית? טכנאי המזגן של קולינג ישמח לבדוק את נתוני המזגן ולתת לכם ייעוץ מקצועי ועצה טובה כדי שתוכלו לשקול את האפשרויות ולקבל החלטה מושכלת. בגדול ניתן לומר כי במזגנים קטנים של 2-2.5 כוחות סוס, לא תמיד משתלם לבצע החלפת מדחס מזגן ולעתים עדיף לשקול את החלפת המזגן כולו, בעוד שבמזגן יקר ומורכב כמו החלפת מדחס במזגן מיני מרכזי זוהי האופציה העדיפה על פני החלפה של המזגן כולו, בשל עלויותיו הגבוהות של מיזוג מיני מרכזי ושל החלפת המנגנון כולו (כולל פירוק תקרת הגבס). 

קולינג, שירותי תיקון או החלפת מדחס מזגן: 

• אבחון תקלות ומתן ייעוץ מקצועי ללקוח לבחירת הפתרון המיטבי

תיקון מדחס מזגן על ידי טכנאי מזגנים מנוסה ומורשה וחשמלאי מוסמך

• החלפת מדחס מזגן, כולל אספקת מדחס מזגן איכותי עם תו תקן

• אחריות מלאה על עבודת ההתקנה ועל המדחס החלופי

• שירות לכלל סוגי המזגנים, כולל מזגנים מוסדיים ותעשייתיים בגוש דן והשרון

• זמינות לביצוע תיקוני חירום גם בסופי שבוע ובחגים

בזכות שירותיה הטובים, הזמינות, היחס האדיב והפתרונות האמינים והיעילים, קולינג נהנית ממוניטין רב ובסיס לקוחות רחב, הכולל לקוחות פרטיים רבים, מוסדות, עסקים ומפעלים, ביניהם רשת מסעדות מוזס, בית חולים מעייני הישועה, יורוקום, שרונה מרקט, פזגז ראשל"צ, רשת חנויות נעלי גזית, האגודה למען החייל ועוד.

איך מתבצעת החלפת מדחס מזגן?

מרתכים את נקודות החיבור כדי לנתק את המדחס הקיים. מניחים במקומו את המדחס החדש, מתיכים את חומר ההתכה במפגש עם הצנרת ליצירת חיבור מחודש ואטום בין הצנרת למדחס החדש.

זקוקים לייעוץ אמין ואיכותי בעקבות תקלה במדחס המזגן? קולינג – שירות מהימן למזגן: 053-6663111