זקוקים לשירותי טכנאי מזגנים בתל אביב 24/7? מצאתם!

אם המזגן קרס דווקא בעשר בלילה, בחום יולי-אוגוסט טיפוסי, שבו גם כשהשמש נעלמת הטמפרטורות הגבוהות עדיין בשלהן אם תקלה אירעה בדיוק בשישי אחר הצהריים, כשתכננתם סוף שבוע ארוך ורגוע בבית, שעתה הופך לאט לאט לכבשן בלתי סימפטי. בשעות הבוקר המוקדמות, או בשבת בבוקר, בכל שעה ויום שתצטרכו – קולינג מזגנים עומד לרשותכם, למתן שירותי טכנאי מזגנים בתל אביב וסביבותיה, כולל תיקוני חירום 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

כי בעיר שלא ישנה, מגיע לכם טכנאי מזגנים 24 שעות ביממה

לשירות טכנאי מזגנים בתל אביב, חייגו: 053-6663111

שירות מקצועי ויעיל ללקוחות פרטיים ועסקיים ולתעשייה

בזכות הניסיון:

יותר מ-20 שנה של מתן שירות לאינספור לקוחות, וטיפול במערכות מיזוג על כל סוגיהן – כולל תיקון מזגנים מיני מרכזיים, מגדלי קירור, צ'ילרים, מערכות מיזוג תעשייתיות ועוד. הניסיון הרב מאפשר לנו לאבחן במהירות את הבעיה ולהציע לה את הפתרון הטוב ביותר.

בזכות המקצועיות:

טכנאי מזגנים בתל אביב של קולינג מזגנים הינו מורשה, וגם בעלי תעודת חשמלאי מוסמך.

בזכות האחריות:

אנו מאמינים במקצועיות ובאיכות העבודה שלנו, ולא מעגלים פינות – אי לכך אנו מעניקים אחריות מלאה על כל עבודת תיקון מזגנים בתל אביב, כמו גם על חלקי החילוף שהרכבנו.

בזכות השירות:

לא נשאיר אתכם בחושך: אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח, עם הסברים מלאים על מהות הבעיה שגילינו במערכת וכיצד לתקנה. הצוות המיומן שלנו תמיד לבבי, אדיב ומקצועי ומבצע עבודה מהימנה.

בזכות המענה המהיר:

אנו מספקים שירותי טכנאי מזגן בתל אביב לתיקון מערכות מיזוג בחירום 24/7, כי אנו יודעים שאינכם רוצים לחכות – לא למחרת בבוקר, לא ליום ראשון. אם במהלך התיקון התגלה צורך בחלק חילוף שאינו בנמצא אצל הטכנאי (כולל בניידת השירות המצוידת שלרשותו), לא נשאיר אתכם באוויר – שליח על דו-גלגלי ידאג למשלוח מהיר של החלף ההכרחי, כדי שנוכל לסיים את העבודה ללא דיחוי.

מחזירים את האביב לתל אביב – כבר למעלה מ-20 שנה

קולינג מזגנים מציעה לכם הקלה בחום (או בקור, בחודשי החורף) הודות לשירותי תיקון מזגנים ותחזוקת מערכות מיזוג אוויר מן השורה הראשונה. בין אם יש לכם מזגן עילי פשוט, מערכת מיזוג מיני מרכזית מורכבת או מזגן תעשייתי ענק, בין אם מדובר במערכת של אלקטרה, תדיראן, LG, טורנדו או כל חברה מוכרת אחרת בתחום – קולינג מזגנים מבטיחים לכם פתרון איכותי, אמין ואדיב, תוך עמידה בלוחות זמנים, מתן אחריות, ופיקוח חשמלאי מוסמך.

בכל תקלה ובעיה ובכל שעה, אל תהססו להתקשר אלינו. ניידות השירות שלנו פרושות ברחבי גוש הדן והשרון, כדי לספק לכם במהירות שירותי טכנאי מזגנים בתל אביב, ולהחזיר את מערכת מיזוג האוויר שלכם לתקינותה בהקדם האפשרי ועל הצד הטוב ביותר.

תיקון מזגנים בתל אביב בכל יום, שעה ודקה, כיאה לעיר ללא הפסקה: 053-6663111