טכנאי מזגנים בראשון לציון

• נזילה במזגן?

• רעשים לא ברורים מגוף המנוע?

• המזגן לא מקרר?

קולינג שירותי תיקון מזגנים לשירותכם 053-6663111

• למעלה מעשרים שנות ניסון בתחום

• שירות מבעל מקצוע מוסמך הן בתחום המזגנים והן בתחום החשמל – חשמלאי מוסמך

• כל התיקונים שלנו הם באחריות

• שימוש חד משמעי החלפים מקוריים בלבד לתיקונים שלנו

• שרות בכל ימי השבוע כולל שבת וחג וכולל מקרי SOS

• עבודה בסיכון גבוה, כולל קומות גבוהות ושירותי סנפלינג למזגנים בגישה קשה

כל מזגן מגיע יומו…

המזגנים שלנו, מתקדמים ככל שיהיו, יכולים להפסיק לעבוד באופן מפתיע, לסבול מנזילות שונות או מתקלות שהמקור שלהן לא ידוע. במיוחד כשמדובר בחודשי הקיץ החמים הדבר עשוי להיות מטרד של ממש המצריך פנייה מהירה אל טכנאי מזגנים בראשל”צ.

מתי כדאי לקרוא לטכנאי מזגנים?

חודשי הקיץ החמים מייצרים תקלות רבות במזגנים, המשפיעות על התנהלותנו ובמיוחד כשאנו תלויים לא מעט במזגנים. ישנם מקרים מסוימים המצדיקים פנייה מהירה אל טכנאי מזגנים בראשל”צ למשל. טכנאי שיהיה מקצועי ומוסמך. אחת התקלות הנפוצות היא בריחה של גז. תקלה זו משפיעה על תפקודו של המזגן (לא מחמם מספיק או לא מקרר). במקרה כזה חשוב לפנות בהקדם האפשרי לטכנאי מזגנים, שיגיע אל המקום כדי לטפל בתקלה.

איך זה עובד בפועל?

טכנאי מזגנים בראשון לציון המוזמן במקרה כזה של בריחת גז, מצוייד בשעון מיוחד למדידת לחץ. הטכנאי בוחן האם אכן חסר גז לפי מה שמורה לו השעון. במידת הצורך, הוא ממלא את הגז כדי לאפשר למזגן לשוב ולפעול כשורה.

עוד תקלה נפוצה בתחום

תקלה נוספת החשבת לנפוצה מאד קשורה בכבל המדחס של המזגן. כבל זה נמצא בתוך המזגן עצמו ומשמש כיחידת התנעה. לעיתים, יש להחליף את הכבל הישן בכבל חדש ותקין. פעולה זו  מתבצעת אך ורק על ידי טכנאי מזגנים מורשה. מעבר לכך, ישנן תקלות נוספות נפוצות כמו למשל:
סתימה במערכת, חוטים שרופים וגם בעיות הקשורות בשלט המזגן. בכל אלה יכול לטפל מקצוען בתחום המתמחה בטיפול בתקלות מזגנים מסוגים שונים.

כדאי לשים לב

החלטתם להזמין טכנאי מזגנים בראשל”צ? רגע לפני שאתם מתאמים מולו מועד מתאים לטיפול בתקלה כדאי לבדוק כמה צפוי לעלות התיקון.
מילוי גז עולה בסביבות ה – 400 ש”ח (פחות או יותר), בעוד שתיקון המנוע, לרבות החלפתו, יכול לעלות הרבה יותר.

ישנן תקלות פשוטות מאד וישנן מורכבות הרבה יותר – זמן התיקון, מורכבותו והחלפים משחקים תפקיד חשוב בעניין העלויות. חשוב וכדאי לבקש הצעת מחיר מראש ומוטב גם שתהיה כתובה. כך או כך, תיקון מזגן סביר שיעלה לכם בסביבות 500 ש”ח, וזאת בהנחה שמדובר בתקלה לא מורכבת מדי – ללא החלפה של חלקים מסוימים במזגן.

כדאי להסביר לטכנאי בשיחת הטלפון הראשונה, על התקלה הקיימת ומוטב למסור פרטים מדויקים ככל האפשר כדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת. במקביל כדאי לפנות לכמה טכנאים נוספים בכדי להשוות מחירים ולוודא שניתן לכם המחיר המשתלם ביותר.

לשירותי טכנאי מזגנים בראשון לציון פנו לקולינג: 053-6663111