תיקון מזגנים בגבעתיים – קולינג מזגנים, בלי לחשוב פעמיים!

מי שכבר ניסה יודע: קולינג מזגנים מספקים שירות תיקון מזגנים בגבעתיים שאין שני לו – מקצועי, איכותי, מהיר, זמין, אדיב ומהימן, שמבטיח שנים ארוכות של מיזוג נעים ותקין לבתים, לעסקים ולתעשייה בכל רחבי גבעתיים, גוש דן והשרון.

• כי בקולינג השירות מבוצע על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה: טכנאי מזגנים ותיקים מאוד, עם ניסיון והיכרות רחבה במיוחד עם התחום ועם כל סוגי מערכות המיזוג הביתיות, המוסדיות והתעשייתיות – וכמובן, עם רישיון טכנאי מזגנים, כמו גם תעודת חשמלאי.

• כי עם קולינג יש לכם למי להתקשר גם בשביל תיקון מזגנים בגבעתיים בשבת ובחג: החברה מספקת את שירותי בכל גוש דן והשרון לכל אורך 24 שעות היממה, ובכל ימי השבוע כולל סופ"שים וחגים.

• כי יש לנו פתרון איכותי עבור כל חלק שמחייב החלפה: בבעלות קולינג מזגנים מחסן עצום שאוצר בתוכו מבחר מסחרר של חלקי חילוף מכל הסוגים, מקוריים ומובחרים עם תו תקן ישראלי. לרשות הטכנאי ניידת שירות שבה לקט גדול של חלפים, אך אם אין ביניהם את החלק הדרוש לכם, נוכל לשנע אותו אליכם היישר ממחסן החברה בעזרת משלוח ממונע דחוף, כדי לא לדחות את התיקון ליום אחר.

• כי אפשר לסמוך עלינו ללא היסוס: בזכות המקצועיות, הרישיון, השירות, וכמובן תו התקן לכל חלק חילוף ותעודת אחריות על החלקים ועל כל עבודת תיקון מזגנים בגבעתיים.

• כי יש לנו את המומחיות והניסיון להתמודדות עם כל אתגר: אם זה תיקון מגדלי קירור וצ'ילרים, ניקוי עמוק למזגן, ניקוי מזגנים בחומרים ירוקים או עבודה בגובה – קולינג ערוכה לביצוע כל מטלה על הצד הטוב ביותר.

לשירות מקצועי ואיכותי פי שבעתיים, התקשרו לקולינג תיקוני מזגנים בגבעתיים: 053-6663111